Значення імені Зоя

Значення імені Зоя

Ім'я Зоя наповнене енергією мрійливості, тепла і доброї життєлюбності. При цьому воно абсолютно не розташовує до прояву якої-небудь агресії або довгого накопичення напруги. Зазвичай це призводить до того, що Зоя з дитинства росте дуже довірливою і доброю дитиною. Вона активна, часом здатна захопити своїх подружок на веселу і захоплюючу гру, проте неслухняною її важко назвати. Буває правда, що захоплюючись дитячими витівками, вона заходить в них занадто далеко і викликає невдоволення батьків.

Тут слід бути досить обережним, оскільки занадто грубе і жорстке покарання може серйозно травмувати Зоїну психіку. Втім, це стосується виховання усіх довірливих дітей, у яких часто фізичне покарання не викликає нічого, окрім жаху розчарування в почутті любові. У випадку із Зоєю це може мати особливо тяжкі наслідки, надламавши її характер. Така невіра в любов одного разу може пустити її "по руках". Набагато краще, якщо батьки прищеплять Зої який-небудь інтерес, будь то навчання, книги або навіть домашні турботи.

Швидше за все, при Зоїній відкритості і довірливості зробити це буде зовсім не важко. Інший раз навіть здається, що вона здатна зацікавитися усім на світі. Труднощі зазвичай починаються в підлітковому віці. На жаль, чуттєвість, що в цей час пробуджується, особливо потребує уміння захищатися, а це на жаль, не в Зоїнім характері. Буває, що розчарування від краху перших романтичних почуттів стає занадто глибоким.

Дуже добре, якщо батьки або досвідченіші подруги навчать Зою відноситися до подібних трагедій легше і з посмішкою, інакше ж її пристрасність тільки поглиблюватиметься, що може просто відлякувати чоловіків, що мають "серйозні" наміри. Це один з парадоксів людської психіки - якщо дуже сильно чекаєш чогось, це швидше за все не збудеться або збудеться зовсім не так, як очікувалося. Не виключено, що Зоя почне шукати розради від своїх невдач і душевних трагедій в релігії або в служінні іншим ідеалам.

Між тим набагато доречніше їй не ховатися від життя за церковними стінами, а навчитися приймати її такою, яка вона є. Врешті-решт, яка ще нагорода може бути за любов, окрім самої любові? Так мати любить свою дитину незалежно від того, як ця дитина відноситься до неї. Трохи терпіння і довіри Долі - і життя Зої обов'язково піде на лад.

Цікаво, що неймовірна чутливість Зої робить її дуже проникливою людиною. Вона нерідко здатна заглянути в самі глибини людської душі, шкода тільки, що часто це стосується тільки предмета її пристрасті, тоді як усе інше вона випускає з уваги. Коли ж почуття будуть урівноважені, Зоя може стати прекрасним психологом і застосовувати цю якість не лише в професійному плані, але і для вирішення сімейних негараздів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Зоя

3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
О - експансивність і емоційність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність