Значення імені Зиновій

Значення імені Зиновій

Думається, надмірно ще раз підкреслюватиме жіночність імені Зиновій, і тут мало що може змінити навіть той факт, що співзвучне жіноче ім'я Зінаїда має абсолютно інше значення і походження . Все одно співзвуччя імен і схожість їх зменшувальних форм зробили свою справу, так що недивно, якщо з дитинства Зиновію доведеться не раз захищати себе від кепкувань і доводити свою мужність. Зазвичай це призводить до росту хворобливої самолюбності, а в окремих випадках навіть до розвитку комплексу неповноцінності - усе залежить від того, наскільки успішно Зиновій здолає небезпеки дитячого і юнацького віку, а також від виховання.

У цілому енергетику цього імені властива достатня активність і життєрадісність, якби тільки справа не ускладнювалася підвищеною ранимістю і сприйнятливістю. Буває, що загострена самолюбність з віком ставить Зиновія на шлях тяжкого самоствердження, що знаходить своє відображення в кар'єрних спрямуваннях, в яких честолюбство переважає над питаннями чисто матеріальними, або ж посуває його до якої-небудь громадської діяльності, найчастіше протестуючої і не так вже важливо проти чого саме.

Набагато вдаліше складається доля Зиновія, якщо питання самолюбності і взаємовідносин з оточенням йому вдалося здолати за допомогою спокійного і добродушного гумору. Врешті-решт, хіба мало кого як звуть, нехай навіть твоє ім'я буде Крокодил, це ще не означає, що ти кусатимешся і, подібно до цього звіра, плакати під час трапези. В цьому випадку Зиновію зазвичай вдається здолати небезпечні моменти енергетики свого імені якщо і не повністю, то все ж значною мірою.

Більше того, життєрадісність і активність можуть послужити йому прекрасну службу і в плані сімейного життя, і в плані задоволення здорового честолюбства, а уміння співчувати і урівноважена м'якість забезпечать Зиновію прекрасні стосунки з оточенням. Єдине, чого при такому розкладі залишається йому побажати, так це трохи більше віри в себе і у своє право бути таким, який він є.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Зиновій

3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність