Значення імені Зінаїда

Значення імені Зінаїда

По своїй енергетиці ім'я має значну гостроту і напористість. Можливо, в нім і можна уловити якийсь натяк на мрійливість і романтизм, проте якщо він і є, то заглушається звучністю слова. Можна навіть сказати, що ім'я Зінаїда звучить як переможна маршова пісня, вірніше, як початок її мелодії. Безумовно, так або інакше усе це повинно відбиватися на характері самої Зіни.

Ще один аспект - це уявна простота імені, його звичайність, тоді як багато дівчаток, особливо в підлітковому віці, мріють про красиві і загадкові імена. Не виключено, що Зіна в юності прагнутиме в які-небудь елітні компанії, проте зазвичай з віком це проходить, і верх бере тверезий розрахунок, а не честолюбні помисли.

Зазвичай дівчинка з таким ім'ям з самого дитинства знає, чого хоче, і уміє дуже наполегливо домагатися бажаного. Батькам, напевно, не заважає звернути увагу на це, оскільки така якість з роками може розвинутися до егоцентризму, аж до того, що Зіна може бути переконана, що усі навкруги повинні жити саме так, як вважає потрібним вона.

Втім, життя зазвичай істотно коригує подібні уявлення, іноді досить хворобливо, а тому, швидше за все, Зінаїда навчиться приховувати цю свою якість від оточення, і тоді воно повною мірою проявиться на її близьких в сім'ї і на підлеглих на роботі. Якщо ж чоловік Зіни теж виявиться людиною з характером, то не минути біди і сімейної трагедії. Навряд чи це можна назвати нормальними взаємовідносинами, адже навіть якщо Зіні і вдасться загнати чоловіка "під каблук", маловірогідно, що їй самій стане хоч трохи легше. Хіба що з'явиться ще один привід для невдоволення, цього разу вже результатами своїх власних старань. Якщо Зінаїда бажає жити в повноцінній сім'ї, їй слід керуватися не лише своїм розумом, але також і поважати думку оточення. Та і помилок так буде менше.

Проте найбільш важливі якості Зінаїди - це її тверезий розум і пробивні здібності. З віком вона починає прекрасно розуміти, коли слід змовчати, а коли можна і накричати. Можна бути упевненим, що вона зробить усе, щоб не упустити свою вигоду, і поступово перетворить будинок на повну чашу. Її енергія в роботі може викликати здивування і навіть заздрість, при цьому зазвичай у неї залишаються сили ще і на ведення домашнього господарства. Шкода тільки, що для щастя потрібний не лише достаток, навпаки, частіше повне взаєморозуміння і щира любов для нього набагато важливіші.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Зінаїда

3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля