Значення імені Жанна

Значення імені Жанна

Жанна - ім'я пристрасне. У нім досить твердості, здібності до довгої концентрації і навіть мужність. Останнє, до речі, пов'язано не лише із звуковою енергією слова, але і з героїчним чином великої француженки Жанни Д’Арк. Таке відчуття, що язики того пам'ятного вогнища, що погубило відважну жінку, обпалили характер і інших власниць цього імені.

Зазвичай пристрасність починає виділяти Жанну з самого дитинства. Спочатку вона проявляється в іграх, в частих сварках і конфліктах з подругами. Потім це знаходить своє відображення в ранньому інтересі до хлопчиків, в чиї компанії Жанна нерідко тягнеться більш охоче, ніж в дівочі. Не факт, що вона перетвориться на отакого розбійника, буває, що її пристрасть дивовижним чином починає поєднуватися з активним навчанням, особливо якщо батьки прищепили їй інтерес до наук.

Дуже багато власниць цього імені знаходять вихід своєї енергії в спорті, де часом досягають помітних успіхів. Одним словом, батькам Жанни слід бути дуже обережними і не пускати її виховання на самоплив, оскільки живий характер їх дочки в юності може штовхнути її не на одну дурість.

З віком пристрасний темперамент Жанни здатний послужити їй як добру службу, так і прямо навпаки. Він може прекрасно проявитися в тому ж спорті, в сценічній кар'єрі, в заняттях яким-небудь мистецтвом, проте в сімейному житті це, швидше за все, стане джерелом конфліктів і розбратів. Те ж торкається занять бізнесом або навіть звичайної роботи, де зайва емоційність тільки губить усі добрі почини.

Якщо Жанна бажає створити собі і своїм близьким сприятливі умови життя, то їй слід не чекати розуміння від оточення, а самій набути не показну, а справжню внутрішню рівновагу. Зробити це можна, навчившись добрій самоіронії і спробувавши зрозуміти людей не почуттями, а головою. Можливо, одного разу вона і сама буде дуже здивована, коли на місці своїх колишніх заклятих ворогів, що раз у раз затьмарювали їй життя, побачить симпатичних і нормальних людей. Крім того, набувши рівноваги, Жанна здатна виявити в собі унікальні здібності, що граничать з екстрасенсорними.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Жанна

Ж - невпевненість і багатий внутрішній світ
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля