Значення імені Захар

Значення імені Захар

Ім'я Захар має таку виразну енергетику, що нерідко робить на людину значний, а то і переважаючий вплив навіть тоді, коли воно просто є присутнім в по батькові або прізвищі. З одного боку, воно наділяє свого власника достатньою твердістю і завзятістю, з іншої ж - воно неначе зовсім не припускає ніякої стійкості негативних емоцій, які якщо і з'являються, то досить швидко йдуть, як вода через пісок.

Зазвичай це надає характеру Захара добродушності і не дозволяє його самолюбності стати хворобливою або надмірно чутливою. Втім, останнє хоч і допомагає Захару в спілкуванні з оточенням, але в той же час це ж здатне дещо заважати його власному життю і кар'єрі, оскільки дуже навіть може схилити до надмірної поступливості. Таким чином, не виключено, що умовляннями і проханнями Захару раз у раз заважатимуть пожинати плоди своєї власної праці. Врешті-решт, раз по раз поступаючись, неважко і зірватися, проте нездібний довго тримати зло Захар знову може поступитися або ж впасти в депресію.

Якщо подібне сталося, то йому незайве буде замислитися, а чи не занадто серйозно він відноситься до чужих проблем та і взагалі до життя? Іноді буває дуже навіть корисно відмовити кому-небудь в його проханнях хоч би вже для того, щоб людина не звикала їздити на чужому горбі, та і зробити це можна без жодного зла і агресії, а за допомогою доброго гумору.

В цілому енергетика імені досить сприятлива для нормального, спокійного життя, якщо звичайно Захар побажає задовільнитися роллю другої скрипки в сім'ї, а на роботі - роллю безвідмовного і скромного трудяги. Якщо ж в його плани входить досягнення життєвого успіху, то незайве йому бути трохи твердіше по відношенню до оточення і більше обертати уваги на своє почуття гумору. В цьому його може супроводити удача в кар'єрі, що вимагає терпіння і спокійного аналітичного мислення.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Захар

3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість