Значення імені Юрій

Значення імені Юрій

Ім'я Юрій по своїй енергетиці досить заводне, життєрадісне і в той же час тверде. Чисто суб'єктивно воно схоже на шматок гутаперчі, з якої можна зробити як веселий, яскравий дитячий м'яч, так і гумову палицю. А можна і те і інше в одній особі. Одним словом, тут дуже багато що залежить від виховання, хоча звичайно більшість Юр’єв поєднують у своєму характері добродушність з твердістю і умінням домагатися свого.

Найчастіше енергія імені знаходить свій прояв в почутті гумору Юрія або, принаймні, в його схильності до веселощів. Причому це почуття у нього далеко не завжди носить чисто розважальний характер і нерідко є досить потужною зброєю і для захисту, і для нападу. Частенько Юрко може дуже болюче висміяти свого супротивника і, погодитеся, знайти захист від такої зброї буває досить непросто.

Тут також позначається значна стійкість його емоцій, так що частенько, якщо вже людина потрапила в число Юріних ворогів, то це може залишитися на все життя. Шкода, невміння прощати важко назвати великою гідністю, до того ж не виключено, що Юрія чекають значні труднощі в сімейному житті. Якщо дружина прагне загнати його "під каблук", їй потрібно бути готовою до достатньої кількості кепкувань з його боку. Те ж саме загрожує їй у разі зайвої самостійності.

Причиною ж цьому являється велика самолюбність Юрка, яка заснована на тому, що його ім'я концентрує на собі надто багато уваги свого власника. Дуже часто для того, щоб позбавити себе від неприємностей в сім'ї і в спілкуванні з друзями, Юрієві буває досить усього лише трохи краще прислухатися до емоцій і почуттів оточення і трохи легше ставитися до самого себе. Це ж допоможе зберегти в порядку свою нервову систему і здоров'я.

Зате в справах твердість і уміння концентруватися на якій-небудь одній меті, роблять його прекрасним працівником, а самолюбність, що граничить з упевненим честолюбством, дозволяє Юрієві домагатися великих висот в кар'єрі. Проте для керівної роботи йому не завадить краще розуміти своїх підлеглих перш, ніж виносити свій остаточний вердикт.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Юрій

Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність