Значення імені Юліан

Значення імені Юлій

Неважко помітити, що в імені Юлій знаходиться енергія дзиги, що обертається, і звичайно це помітно відбивається на характері самого Юлія, роблячи його, що називається, заводною і досить збудливою людиною. Крім того, дуже велику роль грає те, що це ім'я сьогодні прийнято вважати жіночим і тому чоловік Юлій стає в суспільстві досить помітним. Не виключено, що в дитинстві Юлику доведеться витримати немало кепкувань, пов'язаних з жіночністю свого імені, проте навряд чи це відіб'ється на його психіці негативно.

Річ у тому, що жіночність в даному випадку тільки здається, зазвичай ім'я наділяє Юлія такими сильними емоціями, що однолітки вважають за краще не зачіпати зайвий раз його самолюбність. Іншими словами, Юлик дуже міцно може постояти за себе, причому його бурхлива реакція на образу частенько навіть перевершує по силі саму причину. Тут на перший план зазвичай виходить їдка дотепність Юлика, здатна неабияк досадити колишньому кривдникові.

Найчастіше таке уміння стояти за себе залишається властиво Юлію упродовж усього життя. Поза сумнівом, носії цього імені мають значну самолюбність, яка рідко буває хворобливою, що знаходить своє відображення в честолюбних планах Юлія. Крім того, слід зазначити також дивовижну стійкість його емоцій. Буває, що, розсердившись, Юлик довго не може забути нанесену образу, продовжуючи дошкуляти кривдникові, що вже здався, кепкуваннями і помалу перетворюючись з жертви в переслідувач.

Така якість може дуже негативно позначитися на долі і особистому житті Юлія. Насправді і в сім'ї, і в спілкуванні з друзями завжди виникають всілякі непорозуміння і суперечки і навряд чи їх можна вирішити надмірною емоційністю. Щоб уникнути подібного, Юлієві необхідно бути уважнішим до людей, намагаючись просто подивитися на ситуацію їх очима і краще зрозуміти їх точку зору.

<р>З іншого боку, стійкість емоцій здатна допомогти Юлієві в здійсненні власних планів, відкриваючи в його душі колосальні резерви енергії. Особливо це добре може проявитися в творчих спеціальностях, для занять же бізнесом або на керівній роботі йому слід бути уважнішим і до людей, і до ситуації, інакше в засліпленні своєю головною емоцією він може багато чого не помічати навкруги, втрачати друзів і здійснювати помилки.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Юлій

Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність