Значення імені Юхим

Значення імені Юхим

Юхим - не найпростіше ім'я і часто наділяє свого власника дуже суперечливим характером. З одного боку, воно недостатньо звучне, з іншої ж - дуже навіть виразне і помітне. У нім немає значної напруги, воно не закликає до боротьби і протистояння труднощам, зате в нім можна уловити деякий заклик до чогось незвіданого.

<р> Дуже шкода, що недолік твердості імені часто заважає Фімі знайти в нім внутрішню опору в скрутну хвилину, адже скільки ні говори собі: "Я - Юхим, а значить мені усе по плечу", упевненості від цього не додається. Але і тут є вихід: подорослішавши, Юхим легко може знайти цю опору у своєму по батькові або прізвищі, якщо вони мають достатню твердість.

У дитинстві Юхим зазвичай наділений хворобливою самолюбністю і нерідко починає шукати які-небудь засоби для самоствердження, намагаючись заповнити недолік мужності свого імені своєю поведінкою. У психології такий стан справ далеко не рідкість, коли ущемлена самолюбність або стає причиною розвитку хворобливого комплексу неповноцінності, або прямо навпаки, приводить людину до тих або інших висот. Так, скажімо, багато видатних людей свого часу хворобливо долали свої фізичні або моральні недоліки.

Проте найбільш характерною рисою Фіми найчастіше є мрійливість. Енергія імені захоплює його до чогось прекрасного, але відсутність опори заважає реалізувати мрії на практиці, залишаючи простір для розвитку уяви. Зазвичай Юхим - творча натура, хоча звичайно, зовсім вже відриватися від землі не слід, інакше і в творчості можна піти чортзна-куди. Крім того, мріяти про прекрасне майбутнє, звичайно добре, якщо тільки це зайвий раз не підкреслює недоліки дня сьогоднішнього. Невдоволення сьогоднішнім днем може абсолютно вимотати нервову систему, зробивши Юхима дратівливим і вічно невдоволеним усім і уся.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Юхим

Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість