Значення імені Йосип

Значення імені Йосип

Незважаючи на загальний корінь, імена Йосип і Осип по своїй енергетиці разюче відрізняються один від одного. Вірніше буде сказати, вони представляють як би два полюси одного магніту, що і дозволяє розглядати їх в одному розділі. На цьому прикладі, до речі, дуже добре видно, наскільки сильно може змінюватися характер людини залежно від звучання його імені.

Неважко помітити, що ім'я Йосип не має зайвої твердості. По своїй енергетиці воно досить спокійне, проте в нім відчувається значна сила, схожа на силу морської хвилі, що неквапливо накочує на гранітний берег і методично перетворює непереможну скелю на пісок. Йосип зазвичай уміє чекати, він нікуди не поспішає, неначе попереду у нього вічність.

Дивна, трохи заворожлива мелодія імені здатна пробудити у людини з таким ім'ям досить могутню уяву, шкода тільки, що при цьому фантазії Йосипа нерідко забарвлені в темні тони. Причина цього в тому, що основна сила імені спрямована на подолання яких-небудь перешкод і припускає схильність до невдоволення. Інша справа, що урівноважений Йосип зазвичай не квапиться вилити своє невдоволення, проте при цьому і не накопичує негативні емоції, направляючи свою енергію на поступове просування до мети.

Йосип дуже наполегливий і навряд чи коли легко відступить від свого. В той же час він незлобивий і навіть в спорах вважає за краще відстоювати свої переконання спокійно. Часто усе його життя присвячене якій-небудь одній справі і з таким характером він, звичайно ж, має усі шанси на досягнення успіху. Його спокій здатний зачарувати і одночасно забезпечити йому симпатії оточення.

У іншій своїй формі - Осип - ім'я звучить значно твердіше, проте в цьому випадку його стійка енергетика не має чіткої спрямованості на досягненні мети. Швидше навпаки, ім'я Осип є тим самим берегом, об який розбивається хвиля. Осип твердий і самолюбний, проте йому бракує деякої активності і відкритості. При цьому замкнута енергетика імені припускає накопичення емоцій, тобто і достатню силу почуттів, що граничить з пристрасністю.

Не виключено, що самолюбність Осипа буде занадто хворобливою, при цьому якщо Йосип згладжує свою самолюбність пошуками рішення виниклих проблем, то Осип просто носить свої образи усередині, що інший раз дуже сильно може ускладнити йому життя і перетворити на нервову, дратівливу людину. У обох випадках енергія імені здатна забезпечити успіх в кар'єрі, особливо в творчих областях, проте для того, щоб забезпечити собі повноцінне щастя і уникнути проблем в сімейному житті, і Йосипу, і Осипу не перешкодить стати трохи відкритішими і трохи веселіше відноситися до життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Йосип

Й - приземленість і практичність
О - експансивність і емоційність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість