Значення імені Всеволод

Значення імені Всеволод

Дивним чином енергія цього імені входить в дисонанс з його конкретним значенням - воно настільки не припускає владності характеру, що якщо Всеволод і має вплив на людей, то виключно в силу уміння переконувати. Втім, цілком можливо, що наші далекі предки і вклали в це ім'я саме такий сенс, виразив свою мрію про ідеального правителя, чия влада будується не на насильстві, а на повазі і любові.

Це ім'я наділяє свого носія стійкістю, терплячістю, спокійною мужністю. Його енергія незлобива, але тверда, від неї віє урівноваженим оптимізмом, а це саме ті якості, які передаються іншим людям найлегше. Насправді, з людини важко зробити борця, на зайвій самовпевненості і прагненні до переваги дуже легко зламатися, зустрівши опір оточення, але урівноваженість і оптимізм ні у кого не викликають відторгнення. Таким чином, і сам Всеволод, і більшість оточення сприймають це ім'я позитивно, що нерідко відкриває Всеволодові багато дверей на його життєвому шляху. Ще більше це посилюється завдяки відносній рідкості імені.

В той же час на відміну від багатьох інших оптимістичних імен ім'я Всеволод розташовує до зосередженості і самопоглибленості, а це може стати значним плюсом! Тим більше що воно мало схиляє до педантизму. Зазвичай зі Всеволодів виростають дуже старанні люди; вони добре вчаться, рідко потрапляють в неприємні історії, користуються любов'ю учителів, але в улюбленчики не рвуться і тому не втрачають авторитету серед товаришів. Найчастіше подібні тенденції залишаються у них і в дорослому житті, забезпечуючи хорошу кар'єру і міцну сім'ю.

Одним словом, ім'я Всеволод дуже сприятливо для спокійного життя і в цьому-то і полягає його головний недолік. Не випробовуючи глибоких пристрастей і всепоглинаючих бажань, недовго і втратити орієнтири в житті. Нерідко Всеволод починає мучитися від відсутності головної мети і якої-небудь захоплюючої мрії, без яких усі старання рано чи пізно втрачають сенс.

Це дуже істотний момент, і на нього слід було б звернути увагу батьків Всеволода, оскільки якщо в самому імені не закладені чіткі спрямування, то украй необхідно ще в дитинстві прищепити йому інтерес до чого-небудь. Чим сильніше буде цей інтерес, тим більше у Всеволода шансів прожити повноцінне, насичене подіями життя. Самому ж Всеволоду можна побажати не боятися ризикованих вчинків і більшою мірою відноситися до життя як до досить захоплюючої гри. Будьте упевнені, з початком гри прийдуть і інтерес і здоровий азарт, а ваші кращі якості обов'язково допоможуть вам досягти успіху!

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Всеволод

В - мінливість і відсутність регулярності
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
В - мінливість і відсутність регулярності
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність