Значення імені Володимир

Значення імені Володимир

Ім'я Володимир припускає у своєму власнику широту душі і благородство. По звучанню воно начисто позбавлене агресії, швидше, схиляючи людини до прояву спокійної сили, упевненості в собі, до товариськості і доброти. Часто усе це робить Володимира дуже шанованою людиною у своєму колі; він охоче підтримає розмову, допоможе радою, нерідко до нього звертаються з проханнями вирішити який-небудь конфлікт або суперечку.

Дивно, що, отримавши таке широке поширення, ім'я Володимир не втратило своєї сили, не затерлося від частого вживання. Можливо, це пов'язано з тим, що його енергія - енергія любові і поваги, а саме воно йде коренями в глибоке минуле з його билинами, казками, багатирями. Хто знає, чи не зіграло це свого часу позитивної ролі в утворенні культу комуністичного генія Володимира Леніна?

Як би то не було, найбільш характерна риса більшості Володимирів - значний запас упевненого спокою і легкості в спілкуванні. Іноді буває цікаво спостерігати, як, навіть виконуючи підпорядковану роль, Володимир примудряється зберегти свою гідність і не втратити особу. Він рідко гарячиться, в сімейному житті може спокійно сприйняти верховенство дружини, проте при цьому підкаблучником його не назвеш. Просто зазвичай він є цілком самоцінною особою, що не потребує зайвого доказу своїх достоїнств.

Тут, правда, незайве буде нагадати, що самоцінність хороша для звичайного життя; якщо ж батьки бажають, щоб Володя досяг значних висот, то не варто змушувати його старанно займатися тією або іншою справою, набагато логічніше розвинути в нім саме ту якість, якої йому головним чином і не вистачає - честолюбство. Без нього він не доб'ється нічого, окрім тихого і спокійного життя, з ним же його працездатність дозволить Володимиру досягти багато чого!

Володя - роботяга; рідко випробовуючи пристрасть до подолання труднощів, він просто упевнено робить свою справу, не витрачаючи даремно сили на порожні переживання. Звичайно ж, така якість може знайти собі гідне застосування в найрізноманітніших областях, починаючи від чисто домашніх турбот і закінчуючи професіями, що вимагають великої майстерності і таланту.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Володимир

В - мінливість і відсутність регулярності
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Р - догматичність і самовпевненість