Значення імені Влас

Значення імені Влас

Це ім'я досить урівноваженої і досить твердої людини. Влас зазвичай людина з характером, він працелюбний, наполегливий і незалежний. В той же час його внутрішній спокій часто дозволяє йому уникати багатьох конфліктів, так що незалежність Власа зазвичай сприймається оточенням як самостійність і упевненість в собі. Особливу роль в житті Власа може зіграти деяка простонародність його рідкісного імені.

Дуже сприятливо, якщо цей момент буде обійдений за допомогою почуття гумору, що дозволяє добре згладити усі неприємні сторони. Інакше самолюбність Власа може бути дещо ущемлена, що змусить його шукати способи самоствердитися, хоча за маскою спокою швидше за все оточення цього і не помітять.

Особливо це небажано в юному віці, коли Влас може поводитися дещо зухвало по відношенню і до однолітків, і до учителів. Втім, навряд чи це залишить в його душі занадто глибокий слід, і з віком він знову набуде належного спокою і упевненості, а самолюбність знайде прояв в честолюбних спрямуваннях. Слід сказати, що у Власа є усі шанси реалізувати свої плани, що забезпечено як його внутрішньою енергією і працьовитістю, так і помітністю імені.

Практично у будь-якому колективі він буде на видноті, і тому маловірогідно, що його достоїнства залишаться непоміченими і неоціненими. Єдине, що залишається тут додати - те, що його практичний розум буде доречніший в областях, пов'язаних з технікою і точними науками.

У сімейному житті Власа зазвичай відрізняють господарність і діловитість, а також вірність своїм обіцянкам. Маловірогідно, що його потягне шукати любовні втіхи на стороні; при цьому і від дружини він чекає того ж.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Влас

В - мінливість і відсутність регулярності
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство