Значення імені Владислав

Значення імені Владислав

Не можна сказати, що характер Владислава відноситься до розряду простих. Енергія цього імені схиляє людину до достатньої твердості, будить такі риси, як хороша сила волі, стійкість, зовнішня відкритість. В той же час у нього є чітко виражений другий план: ім'я як би відкриває своєму володареві можливість ще одного життя, прихованого від очей оточення. Ймовірно, інтуїтивно відчуваючи цю можливість, багато хто вважає Владислава людиною, що називається, собі на думці, не дуже-то довіряючи його уявній відкритості.

Слід сказати, що така особливість імені в першу чергу діє на самого Владислава; і не те щоб це подвійне життя було чимось надзвичайним - насправді дуже багато людей схильні поводитися на людях інакше, ніж в якій-небудь іншій обстановці, називаючи це дипломатичністю; просто Владу подібні думки починають приходити в голову ще в юному віці. Ну а раз вже думки приходять, то важко не помітити очевидної зручності такої позиції.

На практиці це зазвичай призводить до того, що Владислав рідко сперечається до хрипоти: він краще погодиться, але залишиться при своїй думці. Чи, припустимо, коли компанія чекає від нього таких якостей, які йому не до душі, він зіграє цю роль (якщо, звичайно, вона не принизлива), але ні на секунду не забуде, що це усього лише гра. Тільки наодинці з особливо близькими друзями Владислав може несподівано розговоритися, чим іноді здатний неабияк здивувати оточення, проявивши абсолютно несподівані риси.

З іншого боку, маючи значну силу, ім'я вимагає від Влада зберігати свою гідність, а тому навряд чи він стане лабузнитися до когось і в силу цього лукавим його не назвеш. Він може змовчати, зіграти роль розуміючої людини, але навряд чи принизиться до лестощів і підлабузництва. Ще одна характерна риса, до якої схиляє Владислава енергетика його імені - іронічність, що граничить іноді з глузливістю. Ця якість особливо проявляється, коли становище Влада в суспільстві починає зміцнюватися; іноді він навіть стає нестерпний зі своєю іронією. До речі кажучи, саме за нею найлегше приховувати справжні думки.

Сімейне життя Владислава може скластися по-різному, усе залежить від того, що у нього за душею. Бувають випадки, коли, спокусившись його громадською маскою, жінка розчаровується в справжньому Владі. Якщо ж і удома Владислав носитиме цю маску, то швидше за все, почне рано чи пізно шукати розслаблення на стороні. Крім того, і сам маючи таємні думки, він здатний перетворитися на жахливого ревнивця. Маючи неабияку наполегливість, Владислав може з успіхом використати свої якості у бізнесі, в політичній кар'єрі, на керівній роботі. Можуть знайти своє застосування і дуже розвинені артистичні здібності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Владислав

В - мінливість і відсутність регулярності
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності