Значення імені В'ячеслав

Значення імені В'ячеслав

Ім'я В'ячеслав дуже звучне, воно зве до лідерства, першості, але це швидше спортивне змагання, чим прагнення до переваги. Інша справа - чи зуміє В'ячеслав реалізувати таку свою спрямованість? Тут справа навіть не в асоціації з поняттям слави як такої, воно читається занадто явно і не так вже однозначно - адже слава буває різна, у тому числі і погана. В той же час перший склад цього слова набагато сильніше впливає на психіку в силу своєї чіткої ритміки і незрозумілості.

Таким чином, в силу енергетики імені перед Славою відкриваються два найбільш вірогідних шляху - реалізувати свій імпульс до лідерства, виховуючи характер, або ж випробувати значне розчарування, зіткнувшись з природними для цього труднощами. Втім, більшість В’ячеславів проходять таке випробування успішне, оскільки відносяться до нього із спортивним азартом. Взагалі тяга до спортивності залишається у них зазвичай на все життя, вони стежать за своїм здоров'ям, не зловживають алкоголем, мають терплячість і веселу вдачу.

У реальному житті, проте, їх лідерство не так помітно, оскільки це вимагає не стільки змагання, скільки мистецтва підпорядковувати людей своїй волі. Часто їм подобається організовувати всілякі заходи, особливо пов'язані з відпочинком; вони також можуть стати ініціаторами яких-небудь спільних підприємств з друзями, але на жаль, часом починають захоплюватися усе тим же спортивним азартом - хто більший, у кого краще? - і це починає заважати загальній справі.

Якщо Слава хоче стати хорошим керівником, йому в першу чергу необхідно вийти самому із загальної гри і більше використати особисті якості підлеглих, примиряючи їх інтереси з цікавістю справи. Ще одна важлива риса, властива багатьом В’ячеславам - почуття справедливості, яке також обумовлене його спортивністю, адже спортивний дух може процвітати тільки там, де усе чесно і за правилами. Його може щиро засмучувати, що в житті справа далеко не завжди йде саме так, а іноді це навіть здатне надовго вибити В'ячеслава з сідла і викликати депресію.

Славу важко назвати трудоголіком, зазвичай він уміє і працювати, і відпочивати, а тому і до домашніх турбот відноситься з належною увагою - адже це його місце для відпочинку. У стосунках з жінками часто легкий, ревнощі його не занадто турбують, проте на зраду швидше за все відреагує дуже хворобливо; можливо, навіть занадто. Характер В'ячеслава здатний допомогти йому в самих різних професіях, особливо ж в тих, де є дух змагання і багато що залежить від нього особисто.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені В'ячеслав

В - мінливість і відсутність регулярності
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Ч - миролюбність, вірність і тяга до істини
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності