Значення імені Віталій

Значення імені Віталій

По своїй енергетиці ім'я Віталій дуже сприятливо для нормального життя, в нім досить оптимізму, м'якості, рухливості; в той же час воно несе на собі деяку печатку відриву від дійсності. Іноді це схиляє Віталія до мрійливості, яку він, швидше за все, ретельно приховуватиме від оточення. На те є свої причини: нерідко самолюбність Віталика буває ущемлена, що особливо добре видно в підлітковому віці. Неабиякою мірою це пов'язано з досить дивною властивістю імені - при усій його відносній рідкості воно все ж примудряється залишатися не занадто помітним, аж до того, що порою Віталія починають плутати з іншими людьми!

Крім того, в отроцтві діти іноді схильні переживати із-за недостатньої твердості власних імен, намагаючись компенсувати це своєю поведінкою. Так, приміром, в прагненні самоствердитися Віталій може стати досить різким, підкреслено грубуватим, проте навряд чи ці риси залишаться на все життя. Швидше за все, м'якість імені рано чи пізно візьме верх, а оптимістичний склад характеру забезпечить Віталику достатню кількість товаришів.

Звичайно Віталій не цурається компаній та все ж не розчиняється в них, велику частину часу проводячи від них осторонь. Його приймають за свого хлопця, до якого завжди можна прийти у разі якої-небудь потреби або ж просто поспілкуватися, і так триває, принаймні до тих пір, поки він не заведе сім'ю.

У сімейному житті Віталія навряд чи можна чекати особливих складнощів; більшість носіїв цього імені випробовують любов до господарських турбот, досить акуратні і до того ж не схильні до затяжних скандалів. Вони можуть погарячкувати, але досить швидко відходять і заспокоюються. Єдине, чого мабуть бракує Віталієві - напористості і зосередженості на якій-небудь одній справі. Часто це заважає їм зробити хорошу кар'єру.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Віталій

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність