Значення імені Віссаріон

Значення імені Віссаріон

Віссаріон - ім'я досить суперечливе, воно припускає підвищену збудливість, рухливість, і в той же час в нім помітна яскраво виражена схильність до грунтовності і завзятості, що граничить з упертістю. Зазвичай Віссаріон має хороший гнучкий розум, в спокійній обстановці він може навіть дивувати оточення своїми аналітичними здібностями; проте часто вибуховий темперамент і сильна образливість заважають йому зосередитися і прийняти правильне рішення.

Справа ускладнюється ще і тим, що, одного разу прийнявши якесь рішення, Віссаріон, сам того не помічаючи, потрапляє під владу власної грунтовності і упертості, часом зберігаючи вірність образам і негативному відношенню на протязі мало не усього свого життя. Втім, з іншого боку, така ж вірність відрізняє його і в дружбі.

Часто вибухонебезпечний характер примушує Віссаріона пройти через велику кількість конфліктів, що нерідко робить його досить замкнутою і нелюдимою людиною, проте в спілкуванні з друзями Віссаріон може перетворитися, давши волю своїй товариськості і рухливій енергії. В цьому випадку перед вами з'явиться напрочуд щедра і гостинна людина, що має до того ж хороше почуття гумору і заряд життєрадісності.

Безумовно, сильна воля і гнучкий допитливий розум можуть здорово допомогти Віссаріону і в житті, і в кар'єрі, проте його біда в тому, що зазвичай він не терпить над собою начальства, присікаючи будь-які спроби командувати ім. Звичайно, така незалежність здатна викликати повагу, проте незайве все ж навчитися деякій терпимості і розумінню людських слабкостей. Якщо Віссаріон здолає вибухонебезпеку своєї натури, то він, принаймні, звільнить себе від безлічі проблем. А заразом і позбавить від своєї гарячності близьких йому людей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Віссаріон

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я