Значення імені Віра

Значення імені Віра

Ім'я Віра має дивовижну урівноваженість і спокій, воно неначе взагалі не припускає сильних емоцій і вже тим більше пристрастей. Недаремно зірка німого кінематографу початку століття узяла собі псевдонім Віра Холодна, лишися вона просто Вірою, їй навряд чи вдалося б зіграти свою пристрасність, а так, підкресливши прізвищем передбачувану холодність, вона інтуїтивно зіграла на суперечності людської психології, прагнучої посилити саме ті якості, про нестачу яких говориться занадто відкрито. Втім, просто Віра застрахована від цього, оскільки її рівновага обумовлена тим, що ім'я не схиляє її ні до зайвого холоду, ні до зайвого тепла.

Зазвичай це призводить до того, що з самого дитинства Віра росте дуже спокійною і розсудливою дівчинкою. З нею досить легко ладнати як батькам і учителям, так і подругам. Втім, її спокій навряд чи зробить число її подружок занадто грандіозним аж до того, що вона може навіть справляти враження дещо замкнутої людини. Проте це тільки враження - варто тільки трохи поговорити з Вірою, як від цієї ілюзії не залишиться і сліду, настільки вона доброзичлива в спілкуванні з людьми, просто ім'я не зве її опинитися в центрі уваги.

Така урівноваженість накладає свій відбиток на усе її життя і долю. Буває, що надана собі самій Віра перетворюється на страшно ледачу людину, яка просто живе в незрозумілому очікуванні чогось неясного їй самій, але набагато частіше в її житті вирішальне значення грає вплив батьків або подруг. Зазвичай Віра легко піддається вихованню, і батьки можуть прищепити їй такі риси, як господарність або ж інтерес до чого-небудь. У такому разі Віра почне досить спокійно сприймати це як свій обов'язок і виконуватиме цю роботу хай і без особливого ентузіазму, але дуже старанно і без зайвих нервів.

Передусім вплив імені знаходить своє відображення в практичності Віри. Непідвладна значним емоційним коливанням, вона зазвичай бачить сенс життя в чисто конкретних життєвих радощах і зручностях. Навіть якщо вона вибере собі яку-небудь творчу спеціальність, то швидше за все, розцінюватиме її як необхідність і можливість досягнення життєвих благ.

Тому і замислюючись про сімейне життя, Віра прагне вибрати серед своїх прихильників найбільш вдалий, на її думку, варіант. Звичайно, така позиція дуже зручна для життя, шкода тільки, що за своїм спокоєм Віра нерідко не помічає безліч простих людських радощів. Хто знає, можливо і їй не заважить навчитися деякій пристрасності або хоч би живій дотепності?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Віра

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля