Значення імені Вілен

Значення імені Вілен

У енергетиці цього імені, що не так давно з'явилося, переважає яскраво виражена рухливість, на тлі якої його інші якості не дуже помітні. Втім, велику роль також грає його значна рідкість і незвичність, що може позначитися на значній самолюбності Вілена.

Вілен зазвичай зростає дуже товариською і комунікабельною людиною, він легко вступає в контакт з незнайомими людьми і рідко страждає від яких-небудь комплексів. Він досить веселий, має значний заряд оптимізму, хороше почуття гумору і жвавий аналітичний розум. Ім'я мало схиляє його до агресії і конфліктності; швидше, він дипломат, що вважає за краще домагатися бажаного мирним шляхом. При цьому запідозрити його в особливій м'якості і поступливості досить важко: Вілен знає собі ціну і ретельно дотримує свої інтереси.

Одним словом, Вілен зазвичай є прекрасним актором, що полегшує йому контакт з людьми, а заразом дозволяє тримати в таємниці багато своїх справжніх планів. Нерідко велика самолюбність здатна зробити Вілена досить егоїстичною людиною. В цьому випадку не виключено, що він рано навчиться хитрувати, переслідуючи які-небудь власні цілі. Вілен людина земна і уміє цінувати чисто життєві радощі, проте і честолюбство для нього далеко не пустий звук. Швидше за все, він постарається обрати кар'єру, здатну забезпечити не лише матеріальний достаток, але і високе громадське становище.

Комунікабельність і легкість Вілена у багатьох випадках роблять його чарівним в очах жінок, проте це зовсім не означає, що сімейне життя Вілена буде щасливим: адже він звик до легких перемог і може занадто легковажно відноситися до браку і своїх обіцянок. Не виключено також, що будучи веселим і товариським на людях, в домашній обстановці Вілен вважатиме за краще зняти цю маску, перетворившись на занадто вимогливу і себелюбну людину. Якщо ж він бажає повноцінного щастя, йому не заважить бути уважнішим до своїх близьких.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Вілен

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я