Значення імені Вікторія

Значення імені Вікторія

Цікаво, що у випадку з Вікторією практично не впадає у вічі її тісний зв'язок з чоловічою формою імені - Віктор. Принаймні, на її характері це не відбивається ніяк. Зате тут на перший план виходять такі якості імені, як достатня твердість, рухливість і здатність до прояву напористості. Безумовно, усе це не завадило б і чоловікові, просто у Віки це ніяк не пов'язано з чоловічим варіантом імені, а обумовлено самим його звучанням.

Зазвичай з самого дитинства в характері Вікторії починають проявлятися такі риси, як свавілля, що нерідко граничить з упертістю і велика емоційна і рухова активність. Нерідко справа доходить до того, що батьки, втомившись від Вікиних "вибриків", вимушені прибігати до крайніх заходів, аж до рукоприкладства і інших каральних методів впливу, якось: стояння в кутку, позбавлення солодкого і інші виховні дослідження. Звичайно, така робота не проходить без сліду, що примушує деяких дослідників підозрювати у Вікторії нерішучість. Насправді пояснення тут просте - виховання. Буває, що цей слід залишається у Вікторії на все життя, і примушує її часто відступати, зустрічаючи на своєму шляху опір оточення, проте найчастіше подібний конфлікт батьків і дітей в підлітковому віці викликає у Вікторії гарячий протест, і вона стає ще екстравагантнішою на зло нетерплячим вихователям. Таким чином вона просто самостверджується, задовольняючи ущемлену самолюбність.

Найсприятливіше, коли батьки Вікторії все ж не прибігали до крайніх заходів. В цьому випадку сила її характеру може знайти собі прекрасне застосування без усіляких перегинів. Вона може стати заводієм і ініціатором всіляких заходів, будь то організація свят або ж які-небудь комерційні проекти. З неї навіть може вийти хороший керівник, проте при цьому чоловікові буває важко змиритися з її головною роллю в сім'ї. Найсприятливіше ж, коли усі якості у Вікторії будуть урівноважені, а її активність знайде своє застосування в почутті гумору. Принаймні, це позбавить її від безлічі емоційних зривів і конфліктів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Вікторія

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність