Значення імені Віктор

Значення імені Віктор

Енергія імені Віктор має значну імпульсивність, в музиці цього слова відчувається здатність швидко запалюватися якими-небудь ідеями, не дуже-то побоюючись майбутніх труднощів і наслідків; але в той же час в нім відчувається і готовність зупинитися в потрібний момент. На ділі це може штовхнути Віктора на непродумані кроки, можливо його спокусять не в міру ризиковані, але багатообіцяючі проекти; проте, зустрівши на шляху значну перешкоду, він навряд чи намагатиметься, що називається, пробити стінку лобом. До того ж Віктор уміє вчитися на власних помилках і тому, постраждавши в юності від своєї імпульсивності, стає з віком обережнішим.

Ім'я Віктор мало схиляє його носія до романтизму і ідеалізму, швидше, він тверезомисляча і досить прагматична людина, хоча і не позбавлена авантюрної жилки. Навіть якщо Віктор відчує тягу до мистецтва, то навряд чи його спокусить опис красот природи або чуттєвих переживань героїв, що зітхають про любов. Його притягають пригоди, сильні емоції, особливо якщо вони пов'язані зі значними матеріальними благами; він зазвичай азартний гравець, проте, почавши серйозно програвати, швидше за все, встигне вчасно зупинитися.

Гірше йде справа з алкоголем. Якщо рухливість Віктора не зможе знайти вихід в інших заняттях, він ризикує поступово приохотитися до пляшки - адже на відміну від інших небезпек алкоголь затягує непомітно, тобто і зупинитися буває занадто важко. Кращий вихід імпульсивність характеру Віктора може знайти в дотепності, що робить його дуже цікавим і веселим співрозмовником. В цьому випадку Віктор буває нестриманий в словах, іноді говорить зайве, але все таки це не так небезпечно, як імпульсивність в справах. Тому найоптимальніше, коли саме почуття гумору отримує у Віктора достатній розвиток.

Загалом і в цілому енергія цього імені досить сприятлива і може знайти застосування в найрізноманітніших областях, особливо в тих, які не пов'язані з пошуками абстрактних істин і філософських понять. Потрібно помітити, що наше матеріалістичне століття надає Віктору дуже широкі можливості практично у будь-якій професії, будь то наука, технічні спеціальності або навіть література.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Віктор

В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість