Значення імені Вероніка

Значення імені Вероніка

По своїй енергетиці ім'я Вероніка надзвичайно рухливо, аж до того, що дуже важко запідозрити його хазяйку в здатності довго концентруватися на якій-небудь одній емоції, тим більше на негативній. Швидше, вона схожа на вітряний весняний день, коли швидка зміна погоди мало відбивається на загальному сприйнятті: все одно весна і все одно весело. В той же час ім'я не позбавлене романтичності і краси. Усе це звертає на себе увагу, і в першу чергу сама Вероніка може бути зачарована своїм же власним ім'ям. Це дуже істотний момент, оскільки саме він визначає розвиток такої важливої якості, як самолюбність.

Безумовно, людина без самолюбності - це дуже недобре, проте і при надмірному розвитку цього почуття є велика небезпека стати егоїстом і навіть викликати неприязнь оточення. В цьому випадку краса імені може викликати у людей прямо протилежне відношення, що нерідко граничить з відкритою неприязню. Таким чином, батькам і вихователям Вероніки слід бути дуже обережними і не забувати, що самолюбність має бути урівноважена повагою до людей.

Зате, якщо така рівновага в характері Вероніки досягнута, вона стає напрочуд легкою в спілкуванні людьми, що поза сумнівом, притягає не лише подружок, але і численних залицяльників. Це здатне зробити Вероніку розбірливою і досить самовпевненою, що ще більше імпонуватиме оточенню. Можливо, тільки її саму дещо бентежитиме відсутність глибоких почуттів, проте найчастіше вона заповнює це життєрадісними веселощами.

Взагалі, зазвичай ця легкість і невимушеність знаходить свій прояв в усіх сферах, починаючи від ведення домашнього господарства, до її роботи, яку вона постарається вибрати як можна престижнішою або і зовсім спокійно покладе цей обов'язок на чоловіка, пустивши свою енергію на облаштування сімейного гнізда. Ось тільки чоловікові слід бути уважнішим, оскільки він і сам може не помітити, як легкість і самовпевненість Вероніки зроблять з нього слухняне знаряддя в її руках.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Вероніка

В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля