Значення імені Веніамін

Значення імені Веніамін

Це ім'я має дивовижну м'якість і пластичність. Воно як глина, яка здатна текти в руках майстра і набувати потрібної форми, благо нічого небезпечного з цього матеріалу сліпити не можна. Зазвичай це призводить до того, що Веніамін з дитинства росте доброю і досить м'якою дитиною. Він не конфліктний, добре піддається вихованню, в той же час у нього відзначаються достатня наполегливість в справах і хороша гнучкість розуму.

Дуже небажано, якщо його виховання буде занадто жорстким; в результаті не схильний до відкритої конфронтації Веніамін рано навчиться використати свій рухливий розум для яких-небудь хитрощів. Втім, набагато частіше ця якість знаходить прояв в добре розвиненій уяві і мрійливості.

Поза сумнівом, старанний і мало схильний до емоційних спалахів Веніамін здатний багато чого добитися в житті; проте, на жаль, часто він абсолютно не уміє відмовляти людям в їх проханнях, і не виключено, що на його шию знайдеться превелика безліч "наїзників", що використовуватимуть добродушного Веню у своїх корисливих інтересах. Одним словом, йому не завадило б навчитися деякій твердості в стосунках з людьми, та і в сім'ї буває незайве проявити характер. Інакше Веніамін може просто втомитися від усього цього і почати шукати потрібний відпочинок в пляшці.

В цілому ж ім'я досить сприятливе для занять творчістю або якими-небудь науками, де у тиші кабінету Веніамін може бути по-справжньому щасливий і його творча уява здатна відшукати дорогу в абсолютно неймовірні і таємничі світи знань.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Веніамін

В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я