Значення імені Венедикт

Значення імені Венедикт

Сила, що знаходиться в цьому імені, дуже істотна. Можливо, його зменшувальна форма - Веня - і не так виразна, але це з лишком заповнюється в повному імені. Взагалі це дуже вимогливе ім'я, і його володареві доводиться часом докласти немало зусиль, щоб відповідати йому. Воно як би чекає від людини таких якостей, як твердість, владність, завзятість, і якщо його носій не відповідає подібному представленню, ім'я починає виглядати дурнувато. Це все одно що дати прізвисько Громила немічному карликові. Проте, по щастю, у Венедикта завжди є шлях відступу - зменшувальний варіант імені.

Ще більше енергія посилюється його рідкістю і ім'я починає впливати на психіку свого власника з потрійною силою. Потрібно, напевно, народитися пуританином, щоб вмістити в себе усю його холодну і дисципліновану тяжкість, проте більшість Венедиктів знаходять вихід в рятівному почутті гумору. При такому підході сухість і твердість імені помітно згладжуються, а властиве йому прагнення до точності і дисципліни обертається своєю кращою стороною.

Втім, іноді Венедикт, усвідомивши безглуздя своїх спроб відповідати цьому строгому образу, взагалі перетворюється на м'яку, добру людину, що визнає власні слабкості і тому легко пробачає слабкості чужі. Сьогодні це стало ще більш можливим завдяки старанням досить відомого Венедикта Єрофієва, що так зворушливо описав беззлобність і навіть деяку споглядальну безтурботність російського алкоголіка.

Проте набагато частіше можна побачити у Венедикті дуже старанну людину, що володіє досить розвинутий силою волі, в міру вимогливим до себе і інших, що часто робить його незамінним в справах, пов'язаних з управлінням, особливо у бухгалтерській області. Такі якості можуть знайти застосування і в науково-дослідній роботі, в армії і інших сферах.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Венедикт

В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
И - приземленість і практичність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Т - тонка творча натура