Значення імені Василина

Значення імені Василина

Як хочете, але дівчині з ім'ям Вася, а іншу зменшувальну форму підібрати до цього імені важко, навряд чи можна позаздрити. Мимоволі згадується епізод з фільму "Джентльмени удачі", коли перевдягнений в жінку Савелій Крамаров, знайомлячись з дівицею, радісно повідомляє, що його звуть Федею, а у відповідь отримує тільки коротке: "Ну і дурна". Насправді, жінка з чоловічим ім'ям виглядає як мінімум безглуздо.

Звичайно, можна довго сперечатися і посилатися на образ Василини Прекрасної з російських казок, доводячи, що це хороше ім'я, але по-перше, незважаючи на усі вагомі аргументи, сьогодні практично ніхто не поспішає так назвати свою дочку, а по-друге, поклавши руку на серце, скажіть, невже жодному насмішникові не прийде в голову думка подражнити Василину Васею? Адже від цього нікуди не подітися! Чим не привід для загостреної самолюбності?

У практиці повним повно випадків, коли набагато менш вагомі причини примушували людину відчувати свою неповноцінність. Ось, приміром, що поганого в рудому волоссі? А скільки із цього приводу образ? Одним словом, сміливо можна стверджувати, що Василина матиме загострену самолюбність, інше питання - як це відбиватиметься на її поведінці? Найсприятливіше, якщо рухлива енергетика імені знайде своє відображення в почутті гумору Василини. Це, до речі кажучи, дуже навіть ймовірно і прекрасно може згладити небезпечні моменти чутливої самолюбності, адже коли людина сміється над собою сама, то у інших пропадає бажання кепкувати. Інакше одна тільки думка про можливість кепкування, особливо під час статевого дозрівання, може позбавити Василину упевненості в собі і зіпсувати нервову систему. Не дуже-то допомагає і гордовите ігнорування кепкувань, оскільки це припускає внутрішній конфлікт з суспільством.

Одним словом, якщо вже батькам прийшло в голову нагородити свою дочку таким неординарним за сьогоднішніми мірками ім'ям, то варто докласти деякі зусилля, навчивши Василину веселіше і легше дивитися на речі. Тільки так вони можуть створити їй умови для нормального життя і допомогти розкритися талантам, яких у Василини чимало.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Василина

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля