Значення імені Василь

Значення імені Василь

В наші дні це ім'я стало мало не прозивним, навіть з'явився особливий тип настінної писемності під загальним девізом "тут був Вася". Між тим в реальному житті ім'я Василь тепер зустрінеш не часто, швидше, воно переходить в розряд рідкісних. Нічого дивного тут немає, просто багато імен, отримавши у свій час не в міру широке поширення, стають занадто звичайними, і вже небагато батьків поспішають назвати ними своїх дітей. Далі деякий час ім'я як би знаходиться в забутті, після чого знову стає рідкісним і виразним. Так що можна чекати, що ім'я Василь одного разу поверне свої втрачені позиції.

Слід сказати, що не даремно свого часу це ім'я було таке широке поширено на Русі, оскільки його енергетика досить точно відповідає тому представленню, яке склалося у нас про наш же народ. Це такі душевні якості, як відкритість, добродушність, неквапливість і в той же час отака мужицька хитринка. Головне ж те, що такі якості припускає у Василі саме це ім'я.

Отже, усвідомивши себе не ким-небудь, а саме Василем, людина мимоволі переймає на себе енергетику цього імені. Передусім це схиляє його до добродушності і спокійної життєрадісності. Він стає обачним, намагаючись помічати усі деталі, по можливості намагається уникнути конфліктів і щоб вивести його з себе, потрібно немало зусиль.

Словом, енергетика імені у Василя в цілому дуже сприятлива, хоча в подробицях теж має свої недоліки. Дуже може трапитися, що Вася почне соромитися уявної "мужикуватості" свого імені, його простоти. Втім, більшість Василів мають чималий заряд упевненості в собі і це часом допомагає їм добитися визнання не лише серед простих людей, але також і в тих кругах, які прийнято вважати елітарними і інтелектуальними. Більш того, іноді саме простота імені здатна виділити Василя серед інших.

Якнайкраще позитивні якості Василя можуть знайти застосування в професіях, пов'язаних з технікою, в науково-дослідній роботі, в торгівлі. У набагато меншому ступені ім'я схиляє його до посад, що вимагають керівництва і підпорядкування, хоча і тут бувають виключення.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Василь

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації