Значення імені Варвара

Значення імені Варвара

Недивно, якщо дівчинка з таким ім'ям виросте замкнутою, занадто важко не помітити негативні образи, пов'язані з цим словом. Ще ймовірніше, що у зв'язку з тим, що будь-яка дівчинка бачить свій ідеал в красі і деякій піднесеності, Варвара випробовуватиме образу на батьків, що дали їй це дещо "варварське" ім'я. Звичайно, з віком батьки можуть пояснити їй причини свого вибору, навести інші приклади, як скажімо, "Варвара-краса, довга коса", але це з віком, в дитинстві ж у неї буде немало переживань.

Крім того, така дія посилюється загальною енергетикою імені, що схиляє Варю до достатньої твердості, глибоким почуттям і що не розташовує до балакучості. Іншими словами, частіше за усе Варвара тримається на людях досить урівноважено, проте в глибині її душі бушує ціла пожежа пристрастей. У цьому є чимала небезпека, оскільки таємні пристрасті часто набагато згубніші, ніж явні, до того ж, залишаючись прихованими, вони позбавлені контролю досвідченіших людей, і один тільки Бог знає, куди це може завести Варвару. Тут до речі, легко може виникнути спокуса - дуже рано Варя може відчути переваги скритності, що зробить її людиною собі на думці.

Зовні вона, швидше за все, буде досить доброзичлива, що забезпечить достатню кількість подруг, тільки ось навряд чи вона захоче розкрити свою душу хоч би однієї з них. Більш того, подруги можуть інтуїтивно відчувати за урівноваженістю Варі її внутрішню напругу, яка для них буде загадкою, а як відомо, будь-яка загадка притягає людину, розпалює його цікавість.

Не виключено, що людська фантазія розгледить за цим яку-небудь трагедію, по суті так воно і є, оскільки внутрішній біль - це дійсно трагедія, і часто подруги щиро жаліють Варвару і одночасно поважають її за таку терплячість. Добре б ще, щоб за цією зручною маскою у Варі не ховався холодний розрахунок, і тому дуже важливо, щоб в її вихованні батьки не зробили Варвару егоїсткою, а навчили поважати і щиро любити людей. В цьому випадку сила характеру Варі здатна дійсно проявитися своєю кращою стороною, адже за законом збереження енергії, якщо в імені відчувається недолік тепла і краси, Варвара тим сильніше прагнутиме заповнити цю порожнечу.

Одним словом, якщо Варя здолає свою замкнутість, то в цьому випадку, мабуть, важко буде відшукати душевнішу людину, ніж вона. Безумовно, така якість здатна прекрасно допомогти в її долі, тим більше що здатність до самопоглиблення часто робить Варвару прекрасним психологом, і це може згодитися як в сімейному житті, так і в її кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Варвара

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля