Значення імені Варлам

Значення імені Варлам

Змалювати основні риси енергетики імені Варлам можна однією фразою - ламається, але не гнеться. Це ім'я здатне надати своєму власникові такі риси, як завзятість, тверда воля, незалежність, але воно також наділяє людину підвищеною збудливістю і досить гострою реакцією на зовнішню дію. Усе це робить Варлама надзвичайно небайдужою і вибухонебезпечною людиною. Він, поза сумнівом, самолюбний і завжди готовий відстоювати свою честь. В той же час і чужий біль здатний викликати у нього співчуття.

Тут потрібно бути дещо обережним, оскільки в психології не раз відзначалися випадки, коли занадто гостре співчуття приводить, на жаль, до того, що людина просто не в силах винести виду чужих страждань і або закриває на них очі, або це викликає у нього напад люті і агресії по відношенню до потерпілого. Якщо Варлам не зможе здолати цю тенденцію, то йому протипоказані такі професії, як медицина і юриспруденція.

Успіх Варламу можуть забезпечити такі якості, як сильна воля і досить тверезий розум; проте його незалежність, образливість і різкість здатні не лише завадити вдалій кар'єрі, але і привести до того, що у нього буде велика кількість ворогів і недоброзичливців. Звичайно, прямотою можна було б гордитися, якби вона хоч трохи поєднувалася з урівноваженістю. Інакше нічого, окрім порожнього крику і безглуздих емоцій, не вийде.

Дуже шкода, що енергія імені не припускає пластичності по відношенню до ударів Долі і здорового почуття гумору. Вірніше буде сказати, що гострий і спостережливий Варлам здатний на гумор, проте частенько в його вустах жарти набувають характеру злої сатири. Навряд чи це сприятливо, так що і кар'єра, і особисте життя Варлама швидше за все знаходитимуться під вічною загрозою конфлікту, а то і нервового зриву. Якщо ж він бажає уникнути цього, то йому не завадить трохи легше відноситися до життя і спробувати пом'якшити свою самолюбність за допомогою доброї самоіронії. Коли йому це вдасться, тоді і Доля незабаром пом'якшить своє відношення до нього самого.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Варлам

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість