Значення імені Ванда

Значення імені Ванда

Ванда - жінка рішуча і смілива, в її енергетиці найбільш помітні такі риси, як прямота, завзятість, уміння бути стриманою і активність. Нерідко з самого дитинства в її характері проявляється прагнення до незалежності і самостійності, аж до того, що вона сама відчуває себе отакою маленькою хазяйкою у будинку. Іноді ця самостійність починає переростати в упертість, так що з Вандою буває досить важко упоратися. З іншого боку усе, за що вона береться, вона намагається зробити грунтовно і до кінця. Це твердження в рівній мірі відноситься до усіх сфер її діяльності, починаючи домашніми турботами і закінчуючи стосунками з оточенням, в яких рідко буває якась недомовленість і точки над "i" розставляються досить швидко.

Діловитість і самостійність особливо стають помітними в зрілому віці, не даремно в Польщі, де Ванду можна зустріти не рідше, ніж у нас Катю або Машу, це ім'я стало символом сучасної емансипованої жінки і знайшло відображення в назві жіночого журналу - "Ванда".

Проте за деякою суворістю і стриманістю Ванди легко можна виявити досить глибокі почуття, просто вона уміє ними управляти, що робить її дуже логічною і розумною жінкою. Як правило, у неї досить непоганий смак, і хоча вона не любить надто багато часу витрачати на господарство і свій зовнішній вигляд, це не заважає їй створювати необхідний затишок у будинку і виглядати якщо не бездоганно, то принаймні, сучасно і елегантно.

Поза сумнівом, Ванда може добитися успіху в житті, проте часто їй заважає те, що її прямота не завжди припускає почуття гумору, а тому і в її поведінці починає протягати легке невдоволення. Крім того, її самолюбність часто цілком задовольняється власною незалежністю, так що Ванда рідко намагається досягти занадто великих висот в кар'єрі і її плани не йдуть далі за досягнення матеріального достатку.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ванда

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля