Значення імені Валерій

Значення імені Валерій

Це ім'я наповнене енергією життєлюбності, і хоча в цілому воно не панує над своїм носієм, все ж його вплив на характер Валерія досить великий. По звучанню воно закликає прагнути до вибраної мети і за таємними законами музичної гармонії вселяє в людину упевненість в досягненні цих цілей. При цьому переконаність в успіху буває іноді така велика, що часом Валерій дозволяє собі розслабитися і відволіктися, перемкнувши свою енергію на інше.

У енергетиці імені не відчувається схильність до протиборства: Валерій не шукає бою, найчастіше у нього інші дороги, не пов'язані з протистоянням і боротьбою. Проте ім'я може схиляти його і постояти за себе у разі потреби - адже гордість для нього не пустий звук. Рухливість, дотепність, допитливість, оптимізм - ось, мабуть, найбільш важливі риси, які припускає ім'я у своєму хазяїнові, і більшість Валеріїв намагаються відповідати такому образу.

Безумовно, якості ці досить привабливі, але все таки багато що в долі Валерія залежить від виховання і самовиховання. Скажімо, якщо оптимізм у більшості випадків зустрічає симпатії оточення, то гостра мова здатна спровокувати немало конфліктних ситуацій; ось чому так важливо для Валери шанобливо відноситися до людей. Інакше ворогів у нього може з'явитися більше ніж досить.

Оптимістичний склад характеру робить його розум дуже рухливим, в дитинстві Валера часто стає ініціатором яких-небудь пустощів, заводієм в іграх. Якщо з віком це не проходить, з нього може вийти непоганий організатор. Проте непогано б не забувати і про обережність: адже оптимізм оптимізмом, а далеко не усе в житті закінчується благополучно!

На жаль, ім'я мало розташовує до грунтовності; у зв'язку з цим нерідко Валерій здатний легко відволікатися і розмінюватися на дрібниці, замість того щоб терпляче вести до кінця одну справу. Якщо ж йому вдасться здолати цей недолік, то можна бути упевненим, що його оптимізм і енергія допоможуть Валерію добитися значних успіхів практично у будь-якій області, будь то бізнес, мистецтво або наука.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Валерій

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність