Значення імені Валерія

Значення імені Валерія

У енергетиці цього імені вирішальне значення грає той факт, що на сьогодні воно набагато частіше зустрічається серед чоловіків, накладаючи на характер Валерії відбиток отакого хлоп'яцтва. Втім, в даному випадку чоловіче звучання імені тільки підкреслює жіночність і надає їй деякий шарм. При цьому в жіночому звучанні імені простежується та ж життєрадісність, упевненість в досягненні мети, проте в даному випадку його енергетика має набагато більшу рухливість і навіть деяку невизначеність. Часто це призводить до непередбачуваних вчинків Валерії, що може сприйматися оточенням як її взбалмошність.

Насправді, зазвичай з дитинства Валерія відрізняється достатньою норовистістю характеру. Рухливість імені робить її веселою людиною, схиляючи до прояву помітного почуття гумору, але вона ж часто наділяє Валерію легкою збудливістю і запальністю. Не можна сказати, що вона дуже образлива людина, швидше цю рису можна визначити як норовливість, інший раз Валера сама не знає, куди її може занести невдоволення чиєю-небудь поведінкою - можливо, вона стане не в міру уїдливою, а можливо, її охопить гнів. Буває, що для оточення так і залишається загадкою, що з нею сталося, проте просто причина, яка усім здається незначною, в очах Валерії може несподівано набути великої ваги.

Ця збудливість робить Валерію дуже чутливою і в той же час загадковою людиною. Насправді, іноді викликає здивування, як при її життєрадісності і рухливості в її характері дотепність може уживатися з сентиментальністю. Приміром, тільки учора вона сміялася над яким-небудь фільмом, а сьогодні він раптом здатний довести її до сліз. Те ж саме може відбуватися і в спілкуванні з людьми - до неї важко підібрати який-небудь універсальний ключ, оскільки Валерія і сама не знає, чому вона завтра сміятиметься або плакатиме. Звичайно ж, такий характер для неї самої теж досить стомливий, і тому дуже часто Валера починає тягнутися в суспільство урівноважених, чисто земних чоловіків, з яких зазвичай і вибирає собі чоловіка.

Найчастіше романтизм Валерії не розташовує її до господарності, хоча не так вже рідко у неї з'являється активність в домашніх справах, проте, як і у більшості імпульсивних людей, такі спалахи досить швидко проходять. Такі ж тенденції можуть відзначатися і в кар'єрі. Одним словом, якщо Валерія бажає добитися успіхів по службі, а заразом уникнути безлічі непорозумінь в сім'ї, їй не заваждить привчити себе до впорядкованої роботи, залишивши вихід для своєї імпульсивності в яких-небудь захопленнях, хобі або в творчості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Валерія

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність