Значення імені Валентина

Значення імені Валентина

По своїй енергетиці ім'я досить добродушне, проте його рухливість помітно урівноважена деякою твердістю і навіть суворістю. Неабиякою мірою це пов'язано з тим, що не так вже рідко воно зустрічається в чоловічому варіанті, що накладає на характер Валі певний відбиток. Цікаво, що у випадку з Валентином-чоловіком усе відбувається прямо навпаки: якщо у Валентини в силу такого взаємозв'язку посилюється твердість, то ім'я Валентин з цієї ж причини отримує достатню м'якість. Втім, цей взаємозв'язок важко назвати надмірним, і тому у більшості випадків він позначається на характері досить сприятливо.

Звичайний вплив імені призводить до того, що з дитинства Валентина росте досить рухливою, але слухняною дитиною, виділяючись серед однолітків дещо серйозним відношенням до себе. Вона може активно включитися в яку-небудь гру, але коли мова зайде про уроки або про допомогу батькам по господарству, Валя досить швидко перемикається і в справах стає зібраною і серйозною. При цьому її деяка суворість наче не поширюється на оточення, до своїх близьких і друзів вона найчастіше налагоджена дуже доброзичливо. Більш того, маючи дещо критичне відношення до себе, вона, як це часто буває з такими людьми, схильна помічати в оточенні в першу чергу достоїнства, а вже потім недоліки.

Валентина легко переймається проблемами своїх подруг і близьких, їй щиро хочеться допомогти їм і за цим вона може навіть забути про свої власні труднощі. Усе це робить її дуже доброю і чуйною людиною, проте не усе так просто. Буває, що в силу зайвої довірливості Валю дуже легко настроїти проти кого-небудь, інший раз досить усього лише слізно описати якого-небудь "негідника", щоб Валентина перейнялася "праведним гнівом" і виступила на захист своїх подруг.

В цьому випадку від її добродушності по відношенню до "негідника", швидше за все, не залишиться і сліду. Тут їй слід бути дуже обережною, оскільки, засуджуючи людей, легко остаточно заплутатися, так і не зрозумівши, хто правий, а хто не правий. В цілому ж їй дуже б не перешкодило згладити свою серйозність за допомогою доброго гумору. Принаймні, це почуття здатне позбавити її від непотрібних переживань і може запобігти багатьом помилкам.

З іншого боку, серйозність і зібраність роблять її хорошою хазяйкою. Швидше за все, Валентина вийде заміж не так вже рано, навряд чи її корисні якості знайдуть розуміння у молодих залицяльників, які в першу чергу цінують веселощі і безтурботність, тоді як господарність і відданість на першому місці стоять у людей досить зрілих. У юності це здатне доставити Валентині немало прикрощів, і якщо вона хоче уникнути цього, то їй досить просто навчитися легшому відношенню до себе і до життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Валентина

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля