Значення імені Валентин

Значення імені Валентин

Ім'я Валентин досить дивним чином поєднує в собі легкість і в той же час готовність до деякої напруги, іноді значної. Ще більше легкість імені підкреслюється тим, що нині воно набагато частіше вживається в жіночому варіанті - Валентина. Потрібно помітити, що такий стан речей може причинити немало неприємностей в підлітковому віці, коли в дворових компаніях натяки на приналежність до іншої статі часом звучать особливо образливо. Таким чином, якщо звичайно, Валентин не виховується в якихось особливих умовах, ізольованих від впливу вулиці, йому нерідко доводиться проявляти характер, що у свою чергу, здатне посилити властиве імені напругу.

Втім, у будь-якому випадку це ім'я чинить відчутну дію на свого носія. Дуже часто за спокоєм і дружелюбністю Валика відчувається дуже міцна основа, деякий внутрішній стержень, зломити який не так-то просто, і можна вважати, що неабиякою мірою це сталося по тому, що Валентин відчував потребу загартовувати характер, щоб підкреслити свою мужність хоч би у власних очах.

З віком такий вплив поступово зникає, але внутрішня сила і здатність довго акумулювати напругу залишаються і можуть принести в життя істотну користь. В той же час властива імені легкість не сприяє розвитку деспотичних і жорстоких рис вдачі; більш того, серед Валентинів дуже багато людяних людей, здатних зрозуміти чужу біду і допомогти ближньому.

Краще всього характер Валентина може проявитися в професіях, що вимагають копіткої, наполегливої праці і терпіння. Вони можуть реалізувати себе в медицині, науці, мистецтві. В той же час їм буває непросто на керівних посадах, де іноді потрібне застосування не лише пряника, але і його радикальнішого доповнення - батога.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Валентин

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я