Значення імені Вадим

Значення імені Вадим

Цікаво, що енергетика цього імені оповита такою ж таємницею, як і його походження. По енергії звучання воно наповнене спокоєм, неквапливістю, але це тиша морської безодні. Насправді, з ним легко асоціюється слово "вода", спокій якої нерідко буває оманливим; іноді вона лякає, але частіше зачаровує. Древня приказка стверджує, що "на три речі можна дивитися нескінченно: на воду, що біжить, на вогонь, що горить, і на людину, яка працює". Так і з ім'ям Вадим: воно здатне зачарувати своєю не дуже-то зрозумілою глибиною.

Інше питання - як це відбивається на характері Вадима? Безумовно, це ім'я, ототожнюючись зі своїм хазяїном, схиляє його до роздумів і задумливості. Навряд чи ці роздуми будуть затьмарені яким-небудь обтяжливим почуттям, швидше некваплива мелодія імені направить їх в спокійне русло. Навіть якщо на шляху Вадима зустрінеться перешкода, він може, що називається, скипіти, але коли конфлікт залишиться позаду, швидко поверне собі звичну рівновагу. Це призводить до того, що серед Вадимів мало злопам'ятних людей.

Часом викликає здивування та рівновага, в якій знаходиться енергія цього імені - при усій своїй рухливості воно проте неймовірно стійке, і тому часто Вадим легко і безболісно пристосовується до нових для себе обставин життя. Не відчуваючи тяги до пристрастей, що затьмарюють душу, він зазвичай схильний сприймати життя як деяку гру, в якій можна трохи пошуміти, посперечатися, повеселитися але ось рвати потім на собі волосся вже абсолютно ні до чого.

Часто це значно допомагає йому в справах: він просто не втомлюється від тяжкості непотрібних переживань за долю своєї справи, а тому зберігає масу сил для самої роботи. В той же час він навряд чи заспокоїться, поки не доведе справу до кінця, просто буде продовжувати її без надриву.

Усе перераховане робить ім'я Вадим дуже зручним для свого володаря і оточення, але в основному це відноситься до повсякденного життя і роботи. Інша сторона медалі менш сприятлива: адже глибокі пристрасті і переживання здатні не лише затьмарювати душу, часто вони є тією хвилею, на гребені якої людина досягає небачених висот! У зв'язку з цим ім'я Вадим мало допомагає людині в його честолюбних спрямуваннях, якщо звичайно, такі у нього є. Таким чином, якщо Вадиму раптом прийде в голову потрапити на сторінки історії, то йому не обійтися без виховання в собі пристрасності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Вадим

В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість