Значення імені Устин

Значення імені Устин

Ім'я Устин має дуже сильну рухливість, імпульсивність (особливо якщо людина вважає за краще називатися Юстином) і, як це не дивно, невизначеністю. Головна трудність полягає в тому, щоб підібрати до цього імені легкотравну зменшувальну форму, так що немає нічого дивовижного, якщо в дитинстві і юності Устин буде немало заклопотаний саме тим, як краще йому представлятися і, швидше за все, зупиниться на повному варіанті свого імені. Втім, і тут є вибір між Устином і Юстином.

По суті, в цих пошуках немає нічого надзвичайного, просто саме через своє ім'я людина усвідомлює сама себе, і відсутність легкотравних варіантів створює деяку невизначеність в самосвідомості і навіть почуття невпевненості в собі. Така ситуація може неабияк докучати Устину, загострюючи його і без того розвинену самолюбність, а коли він нарешті зупиниться на повній формі імені, то вже триматиметься за неї, не терплячи ніяких відхилень - адже інакше він знову втрачає упевненість в собі самому. Цікаво, що подібне відношення до себе і до свого імені зазвичай роблять Устина людиною серйозною і пунктуальною, що зовсім не узгоджується із звуковою енергетикою імені - йому доводиться вчитися тримати себе в руках і грати свою вибрану роль.

З одного боку, це загартовує волю і нерви Устина, з іншої ж - емоційна рухливість, захована за маскою стриманості, надає його характеру внутрішню пристрасність. Так, скажімо, в спілкуванні з особливо близькими людьми Устин може абсолютно перетворюватися, даючи вихід своїм почуттям, що скупчилися - як негативним, так і позитивним. Інший раз це здатне ускладнити його сімейне життя, адже де, як не в сім'ї, люди звикли зривати своє роздратування?

Найсприятливіше, якщо Устин зуміє навчитися поєднувати свою стриманість з почуттям гумору, а заразом стане приділяти більше часу не лише своїм особистим труднощам, але і проблемам інших людей. Сміх - кращий вихід для нервової напруги, тим більше що це допоможе честолюбному Устину вивільнити свою внутрішню енергію для досягнення справжнього успіху в якій-небудь кар'єрі, що у тому числі вимагає емоційності і творчої уяви.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Устин

У - співпереживання, боязливість і ранима
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я