Значення імені Уляна

Значення імені Уляна

У імені Уляна закладений величезний заряд життєлюбності і оптимізму. Ім'я схиляє її до відкритості, товариськості і досить м'якого почуття гумору і дай Бог, щоб ці якості не були заглушені занадто жорстким вихованням. На жаль, останнє хоч і рідко, але все таки трапляється. Краще вже взагалі не виховувати Улю, чим виховувати жорстко: адже єдине, чого можна цим добитися, так це того, що усі перелічені і, безумовно, сприятливі якості поміняють свій знак на прямо протилежний, перетворивши Уляну на закомплексовану і замкнуту людину. Я недаремно приділив цьому стільки уваги, оскільки енергетика імені припускає у Улі велику чуттєвість, пригнічення якої багате неприємностями.

Зазвичай з самого дитинства в Уляні починають проявлятися риси натури, що захоплюється. Швидше за все, вона випробовуватиме любов до самих різних областей мистецтва, і дуже ймовірно, що і їй самій буде властива деяка творча жилка. Втім, зовсім не обов'язково, що Уля почне писати вірші або малювати, її чуттєвість може проявитися і в простій тязі до прикрашення своєї кімнати, але робити це вона буде з великою душею. Гірше йде справа з точними науками, по яких в школі у неї можуть виникнути проблеми з успішністю.

Якщо батьки бажають виправити такий стан справ, їм потрібно постаратися допомогти своїй дочці знайти в цих науках приховану красу, якщо звичайно, вони самі здатні помітити таку. В деякій мірі можуть допомогти і звичайні переконання в необхідності освіти, але бажано без рукоприкладства.

Цікаво, що творча натура Уляни надає її поведінці деяку загадковість і шарм, а добродушне почуття гумору ще більше залучає до неї людей. Часто її будинок стає улюбленим місцем збору всіляких компаній, і завадити цьому можуть, мабуть, тільки житлові умови. Шкода тільки, що достатня м'якість Уляни може пробудити в її чоловіку почуття деякої свободи від зобов'язань, а веселі компанії нададуть можливість це почуття реалізувати.

В цьому випадку він сильно ризикує, оскільки чуттєва натура Улі навряд чи захоче шукати йому виправдання. Можливо, вона заховає свій біль за посмішкою, але все одно розрив практично гарантовано. В цілому ж більшість шансів за те, що її життя складеться досить вдало, хоча якщо в її планах стоїть питання досягнення яких-небудь професійних висот, то їй слід звернути більше уваги на свої пробивні здібності, які нерідко у неї відсутні зовсім.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Уляна

У - співпереживання, боязливість і ранима
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля