Значення імені Юлія

Значення імені Юлія

Цьому імені властива вражаюча нервова збудливість, нестримність емоцій, і схоже, що Юлі подобається бути заводною. Принаймні, стан спокою часто викликає у неї апатію або як мінімум нудьгу і лінь. Зате, коли вона на взводі, її нерідко не стримати. Не даремно ж ім'я так схоже на слово дзига.

Часто з дитинства для Юлі дуже характерні примхливість і упертість, що утрудняє її виховання і часом примушує батьків балувати свою дочку, йдучи їй на усілякі поступки. Навряд чи це розумно, оскільки тоді невгомонний і свавільний характер Юлії отримає заохочення, і Бог знає, на які авантюри і непродумані кроки це спонукатиме її з віком. Проте, не можна сказати, що Юлія росте абсолютно некерованою, навпаки, саме заведеній дзизі дуже легко надати потрібний імпульс.

Найголовніше - виконати це грамотно і не намагаючись змусити Юлю сидіти смирно, що окрім апатії навряд чи що викличе. Зате дуже легко можна направити Юлин інтерес в потрібну сторону, решта зробить її внутрішня енергія. Одним словом, раз вже батькам прийшло в голову розкрутити дзигу, то незайве і приділити їй уваги, прищеплюючи дитині любов до корисних і дійсно цікавих занять. Інакше неприємності можуть послідувати ще в дитинстві, не кажучи вже про небезпечний перехідний вік.

Занадто велика у неї тяга до радощів життя! Цікаво, що емоційність Юлії може знайти своє відображення навіть в любові до точних наук. Взагалі, її внутрішню силу можна назвати універсальною, настільки широкий спектр її можливого застосування. Ось тільки сподіватися, що вона здатна задовольнитися роллю домогосподарки, я б не радив: якщо Юлиному чоловікові і вдасться подібне, то невгамовні емоції його дружини, замкнуті в чотирьох стінах, можуть бути досить вибухонебезпечною силою. Або ж викличуть у Юлії депресію і відразу до усього. У тому числі і до чоловіка.

Зате життєлюбний і рухливий характер може добре допомогти Юлії в кар'єрі. Вона уміє домагатися свого, бути вимогливою і стійкою, можливо у неї буде немало недоброзичливців і ворогів, але і у друзях теж не відчуватиметься нестачі. Навпаки, Юлія часто уміє запалювати оточення своїм ентузіазмом, а її зайва напористість у більшості випадків згладжується веселістю і схильністю до гумору. Хоча інший раз і їй не заважає бути спокійнішою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Юлія

Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність