Значення імені Трохим

Значення імені Трохим

Неважко помітити, що в імені Трохим рішуча і тверда мелодія дає деякий збій на другому складі. На жаль, але цей здавалося б, не дуже значний факт багато в чому визначає характер Трохима і, що теж істотно, призводить до того, що в наші дні ім'я виходить із вживання. Дійсно, при досить вольовому і наполегливому характері Трохима головними його недоліками зазвичай є підвищена дратівливість і хвороблива реакція на зовнішню дію. При цьому, на превеликий жаль, енергія імені спрямована не на вирішення ситуації, а на глухе внутрішнє невдоволення. Частенько зачеплений за живе Трохим просто опускає руки і втрачає контроль над ситуацією, вдаючись до похмурого песимізму.

Справа ускладнюється ще і тим, що ім'я не лише неабияк застаріло, але на додаток до всього для нього важко підібрати зручну і адекватну зменшувальну форму. Варіантів тут не густо - або Троша, або Фіма, і якщо перший варіант не дуже благозвучний, то другий просто не відповідає енергетиці імені. Усе це призводить до розвитку у Трохима досить ранимої самолюбності і схиляє його до надмірно серйозного відношення до життя, особливо в тих випадках, коли Трохим вважає за краще представлятися повною формою свого імені. Ну а при такому стані речей приводів для роздратування і невдоволення у Трохима буде аж занадто.

Уникнути подібній неприємності можна, мабуть, тільки одним способом - дуже бажано, якщо в процесі виховання Трохима його серйозність і хвороблива самолюбність будуть згладжені розвитком у нього почуття гумору або просто здатності легше відноситися до життя. В цьому випадку на перший план можуть вийти позитивні сторони енергетики, яких до речі теж немало. Передусім це стосується рішучості, завзятості і колосальної працездатності Трохима. Та і у взаємовідносинах в сім'ї різко зменшиться конфліктних ситуацій.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Трохим

Т - тонка творча натура
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість