Значення імені Тимофій

Значення імені Тимофій

В цілому енергетика цього імені дуже спокійна, в нім відзначається помірна рухливість, самостійність, в той же час воно залишає достатній простір для емоційних коливань. Звичайно, тут точно так, як і у випадку з іншими рідкісними іменами, чималу роль грає помітність імені, що посилює його дію на психіку. Безумовно, Тимофій здатний і на веселощі, і на задумливу самоту, і на прояв невдоволення, проте люди з рідкісним ім'ям часто схильні перебільшувати міру уваги суспільства до своєї персони і або намагаються піти в тінь, або навпаки, занадто сильно починають підкреслювати свою незвичність.

У випадку з урівноваженим Тимофієм найбільш вірогідний перший варіант - він швидше за все, вважатиме за краще не афішувати свій емоційний стан, чому справлятиме на оточення враження спокійного і, можливо, навіть флегматичної і замкнутої людини. Проте це тільки перше враження: люди, що упізнали його ближче, легко виявлять за цією дещо серйозною маскою нормальну людину з досить сильними емоціями.

Навряд чи у нього буде надто багато друзів. Навіть якщо Тимофій для самоствердження захоче увійти до якоїсь модної компанії, швидше за все, він гратиме в ній деяку вибрану для себе роль, не особливо заражаючись загальними емоціями і ідеями. Зате у вузькому колі близьких людей він може дати волю почуттям, де здатний і на бурхливі веселощі, і на глибоке невдоволення.

Цікаво, що невдоволення навколишнім оточенням рідко робить Тимофія дратівливим, набагато частіше його незадоволення знаходить свій прояв в честолюбних мріях, про які можуть знати тільки його близькі друзі і ще улюблена жінка, для інших він звичайна людина. Швидше за все, Тимофій терпляче реалізовуватиме свої життєві плани, прагнучи отримати хорошу освіту і зробити кар'єру. Можливо, він стане шукати себе в науці або в літературній творчості, де постарається знайти вихід для своїх внутрішніх переживань, що мало проявляються в зовнішньому житті.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Тимофій

Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
О - експансивність і емоційність
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність