Значення імені Тихон

Значення імені Тихон

І по звуковій енергетиці, і по виникаючих асоціаціях ім'я Тихон дійсно важко назвати гучним. Воно і справді тихе, урівноважене, і його енергія більше спрямована на внутрішній світ свого носія, чим на його взаємовідносини зі світом зовнішнім. При цьому така дія на психіку настільки значна, що не спрацьовує навіть відомий в психології принцип "від осоружного", тобто якщо людина як-небудь визначає свій характер, то у свідомості відразу ж починає виникати протидія у вигляді антитези. Приміром: гарячий - холодний, чесний - брехливий, тихий - гучний. За цим принципом, до речі, будуються найбільш примітивні жарти.

Відомі немало випадків, коли люди мають прямо протилежний своїй назві характер. Особливо це стосується такої якості, як вірність, про яку найголосніше заявляють зазвичай найзапекліші зрадники. І в цьому немає нічого дивного, просто назвавши себе якось, в душі виникає спокуса поступити навпаки. Проте з ім'ям Тихон цього не відбувається, і навіть якщо ця спокуса зробити навпаки і виникає, то найчастіше вона розчиняється в неквапливій мелодії імені.

Краще всього Тихона можна визначити, порівнявши із стійкими великовантажними вагами - занадто вже значну енергію потрібно прикласти, щоб вивести його з рівноваги. Він не дуже товариський, швидше навіть флегматичний, зате дуже розсудливий і вдумливий. Негативні емоції як би в'язнуть в нім, мало порушуючи його внутрішню стійкість. Це робить Тихона досить беззлобною, але дуже самостійною людиною.

Втім, не можна сказати, що йому взагалі чужі які-небудь емоції. Ні, у своїй душі Тихон зазвичай живе досить насиченим почуттями життям. Він любить пригоди, симпатизує людям з авантюрним складом характеру, інша справа, що зовні це зазвичай проявляється мало. Виходить так, що проживаючи у своїй уяві велику кількість цікавих подій, в реальному житті Тихон залишається зовсім іншою людиною.

Швидше за все, якщо ніщо не порушить його рівноваги, в його житті не буде яких-небудь серйозних ускладнень ні в сім'ї, ні на службі. Терпіння і грунтовність роблять його хорошим хазяїном і працівником, а хороша уява може знайти собі застосування в творчій професії. Єдине, що може завадити йому в здійсненні своїх планів, так це його деяка непомітність. Словом, трохи більше активності і "гучності" йому не завадять.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Тихон

Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я