Значення імені Тетяна

Значення імені Тетяна

Тетяна - ім'я емоційне і тверде. Що там не кажи, а є в нім деяка рішучість і самовпевненість, і навряд чи такі якості на сьогодні можна назвати даремними. У дитинстві Таня часто буває лідером серед одноліток, а в її характері можна знайти немало хлоп'ячих рис. Трапляється, що батькам важко устежити за своєю рухливою дочкою, хоча і особливо неслухняною назвати її важко. Просто це є наслідком живого характеру і, приділивши деякий час вихованню Тані, можна направити її енергію в яке-небудь безпечне, а то і корисне русло. По своїй енергетиці це ім'я цілком земне, воно не зве Таню в захмарну далечінь, не будить уяву, зате схиляє рішуче домагатися бажаного вже сьогодні. Насправді, серед Тетян дуже багато практичних людей, не звиклих чекати біля моря погоди і що живуть за принципом : "Щастя людини - в його руках". Іноді, правда, ця активність переростає у Тані в зайву імпульсивність, що може не одного разу ускладнити їй життя. Втім, самовпевненість зазвичай надає їй оптимізму.

Найсприятливіше ж, коли Тетянина рухливість поєднується з почуттям гумору, чому немало сприяє загальна енергетика імені. Принаймні, це дозволяє їй уникнути доброї половини можливих в її житті конфліктів і непорозумінь. Найчастіше Таня досить товариська і комунікабельна, хоча можливо, вона все ж занадто егоцентрична і в процесі кування свого щастя може не дуже-то зважати на навколишніх і навіть близьких людей. Взагалі, у неї як правило, дещо гіпертрофовано почуття власності, яке часом сприймається нею як любов. Це проявляється в тому, що Тетяна просто починає намагатися підпорядкувати домашніх своїй волі.

Проте навряд чи її обрадує, якщо чоловік перетвориться на слухняну і покірливу істоту, оскільки це різко понизить його ціну в Тетяниних очах. З цієї причини в її сімейному житті або відбувається вічна війна характерів, або ж невдоволення Тетяни неухильно росте. І те і інше може закінчитися дуже сумно. Втім, нерідко логічна і обачлива Тетяна знаходить якийсь компроміс.

Таня зазвичай є хорошою хазяйкою, хоча рідко задовольняється однією цією роллю. Її діяльна натура і велика самолюбність бажає якого-небудь успіху або громадського визнання. Поза сумнівом, рішучий характер здатний допомогти їй зробити кар'єру, проте навряд чи успіх може зробити Таню по-справжньому щасливою. Можливо, їй все ж не заважить більше жити інтересами своїх близьких, адже тоді і просте людське щастя стане доступнішим.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Тетяна

Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Т - тонка творча натура
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля