Значення імені Терентій

Значення імені Терентій

Терентій відноситься до того розряду людей, до яких приказка про те, що добро має бути з кулаками, ніяк не застосовна, хіба що йдеться про дуже маленькі кулаки, які використовуються зовсім не для спілкування з ближніми своїми а, скажімо для того, щоб підпирати ними підборіддя під час безтурботних мріянь і роздумів. При цьому ми б не назвали Терентія слабкою людиною. Навпаки, по своїй енергетиці він має достатній запас міцності, він може в потрібний момент проявити твердість і наполегливість, проте відноситься це до його уміння робити справу, тоді як в спілкуванні з оточенням на перший план виходить його м'якість і беззлобність.

Цікаво, що на відміну від більшості інших застарілих імен Терентій не відрізняється значною самолюбністю. Вірніше буде сказати, що самолюбність йому, звичайно ж властива, але по-перше, вона не припускає хворобливості, а по-друге, прекрасно поєднується з повагою до людей. Бувають, правда, і виключення, але тут вже багато що залежить від виховання і умов, в яких пройшло дитинство Терентія. Втім, подібне відзначається украй рідко, та й то мало вірогідно, що Терентію буде властива зайва жорсткість.

Зазвичай люди з цим ім'ям мають добре розвинене почуття гумору, що помітно полегшує їм входження в колектив і сприятливо позначається на взаємовідносинах. Проте сам Терентій рідко шукає шумних компаній, йому більше до душі тісний круг близьких друзів або ж спілкування в колі сім'ї. Взагалі, він дуже домашній і господарський, що робить його прекрасним чоловіком і батьком сімейства.

Можна бути упевненим, що якщо Терентій не втратить свою природну рівновагу, то його доля складатиметься досить сприятливо, хоча якщо чесно, він міг би добитися від життя набагато більшого - уміючи проявляти незвичайну наполегливість в роботі, Терентій часто залишається осторонь під час фінальної роздачі усіляких заохочень. Втім, може воно і до кращого: врешті-решт, щастя не лише в матеріальних благах, а втративши в гонитві за благами душевний спокій і радість спілкування, все одно не можна знайти справжнього щастя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Терентій

Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність