Значення імені Тарас

Значення імені Тарас

Прямолінійність і завзятість, що граничать з упертістю – ось мабуть найбільш важливі риси, визначені звуковою енергетикою імені. Неважко помітити, що ім'я Тарас звучить досить жорстко, можна навіть сказати, зухвало. Воно зве свого хазяїна до рішучих дій, до досягнення намічених цілей, проте при цьому воно ж припускає підвищену чутливість і раниму.

Вся річ у тому, що жорстка енергетика імені абсолютно позбавлена якої б то не було пластичності, що зазвичай примушує Тараса досить хворобливо реагувати на зовнішню дію. На додаток до усього ситуація ускладнюється значною самолюбністю Тараса, що неабиякою мірою викликане рідкістю і простонародністю імені. Добре ще, якщо з вихованням у нього буде розвинене почуття гумору, інакше Тарас ризикує вирости занадто образливою і вибуховою людиною, що неабияк ускладнить йому життя і ускладнить взаємовідносини з оточенням.

Якщо ж він зуміє обходити гострі кути і згладжувати свою самолюбність за допомогою доброї самоіронії, то тут вже рідкість і помітність імені можуть зіграти досить позитивну роль і виділити Тараса із загального оточення. Втім, якщо з розвитком почуття гумору і не вийде, то ситуацію можна виправити, просто навчившись трохи м'якше відноситися до людей і трохи легше - до себе.

Важливість усього вищесказаного можна зрозуміти з того факту, що багато носіїв цього імені в силу своєї хворобливої чутливості і невміння пристосовуватися до важких ситуацій втрачають упевненість в собі і поступово перетворюються на дуже нерішучих людей. Або ж навпаки, добившись певних успіхів, вони настільки починають цінувати себе, що інший раз не замислюються пройтися по чужих головах.

І то і інше важко назвати сприятливим для життя, адже навіть якщо Тарас і доб'ється успіхів в кар'єрі, то труднощі у взаємовідносинах з оточенням і близькими не дозволять йому бути по-справжньому щасливими. Зате, змінивши відношення до життя на легше і згладивши свою хворобливу самолюбність, Тарас може набути нарешті душевної рівноваги і зуміє розкрити дійсно позитивні сторони свого характеру, такі як завзятість, працьовитість і енергійність.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Тарас

Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство