Значення імені Таміла

Значення імені Таміла

Ім'я Таміла залучає до себе увага своєю деякою незвичністю - більшість людей звикли до того, що Тома - це скорочене від Тамари. З точки ж зору дії енергетики імені на психіку така незвичність сприймається як дещо несподіваний поворот, що примушує виявити цікавість до самої Таміли. В першу чергу, звичайно ж, це впливає на саму хазяйку імені, а простіше кажучи, на її самолюбність.

Невідомо, чи буде Томі подобатися, що ім'я виділяє її із загального оточення - будь воно яскравіше і таємничіше, воно б могло тішити самолюбність, будь ім'я яким-небудь непоказним, то навпаки, самолюбність би страждала, проте у випадку з Тамілою не спостерігається ні того ні іншого. Ясно лише одне - Таміла буде небайдужа до самої собі і до своїх достоїнств, вона думатиме про них і намагатиметься оцінити саму себе з боку, а при її природженій чутливості емоції від такої самооцінки будуть досить глибокі.

У цьому немає нічого незвичайного, просто це говорить про те, що самолюбність є одним з найважливіших чинників її долі. Багато що в її житті залежить від виховання, оскільки схильна до самоконтролю вразлива Таміла досить легко піддається впливу і намагається будувати свою поведінку, виходячи з уявлення, що склалося про те, "що таке добре, а що ні". Це, до речі, не дуже-то узгоджується з її емоційною збудливістю, зате вчить тримати себе в руках і управляти своїми емоціями.

З іншого боку, почуття її від цього ще більше поглиблюються і під час статевого дозрівання можуть досягати небезпечного рівня, а з урахуванням того, що вплив на неї мають не лише батьки, але і такі ж недосвідчені, але більш самовпевнені подружки, то непогано б їй все ж не забувати про додаткову обережність.

З віком характер Таміли може проявитися найсприятливішим чином. Вона одночасно і розсудлива, і наполеглива в справах, честолюбна, але не пихата, має непогану уяву, а також, що мабуть найбільш важливо - вміє ладнати з людьми. Погодьтеся, такий характер досить не поганий і для успіху в кар'єрі, і для сімейного життя. А ще краще, якщо до нього додати трохи більше легкого почуття гумору.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Таміла

Т - тонка творча натура
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля