Значення імені Тамара

Значення імені Тамара

По своїй енергетиці ім'я Тамара відрізняється рідкісною прямотою і достатньою твердістю. В той же час в нім помітна чуттєвість і здатність до глибоких переживань. Окрім цього, чималу роль грає казковий образ цариці Тамари, що теж поза сумнівом, накладає на характер Томи певний відбиток.

У дитинстві Тома зазвичай росте допитливою дитиною, чий інтерес до чого-небудь важко назвати поверхневим. Ні, вона вже в цьому юному віці прагне дійти до самої суті питання. Єдине, що їй заважає повністю зосередитися, так це те, що таких інтересів у неї може бути досить багато. Варто також відмітити її добре розвинену уяву і деяку мрійливість. Серед людей з цим ім'ям багато творчих натур, але навіть якщо Тамара і не знайде себе в творчості, то все одно ця її схильність відіб'ється на любові до літератури або іншого виду мистецтва.

Найчастіше Тамара непогано піддається вихованню, в чому батькам добре допомагає її серйозність і прямота. Напевно, тільки якимсь неймовірним дивом Тому можна навчити хитрувати і лукавити. Поза сумнівом, подібна прямота здатна викликати повагу, шкода тільки, що частенько вона ж серйозно ускладнює Тамарі життя. Річ у тому, що властива їй суворість як до самої собі, так і до оточення, примушує її стримувати свої почуття і емоції, але на жаль стримати - це ще не означає позбавитися від них.

Більш того, саме в силу такого стримування почуття Тамари нерідко досягають значної глибини і сили. Прекрасно, коли це відноситься до емоцій позитивних, а ось невдоволення, скільки його ні ховай, від цього тільки набирає силу. Так недовго і до нервового зриву дійти, а тому доречно буде Тамарі пошукати інший вихід, і краще всього їй допоможе добре почуття гумору і трохи легше відношення до життя. Тоді можливо уникнути багатьох конфліктів і неприємностей не лише в кар'єрі, але і в сімейному житті.

Твердість і значна воля Тамари зазвичай закликають її покладатися передусім тільки на себе і свої сили, так що навряд чи вона вирішить обмежити свою роль домашнім господарством, залишивши чоловікові проблеми матеріального забезпечення сім'ї. Швидше навпаки, Тамара прагнутиме встигнути скрізь і усюди, а заразом і у будинку намагатиметься зайняти місце лідера. Добре ще, якщо в чоловіки їй попадеться м'яка і поступлива людина, якщо ж ні, то на жаль фінал, швидше за все, буде сумним. Одним словом, трохи більше відкритості, довіри Долі і м'якості, тоді і життя її зміниться до кращого.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Тамара

Т - тонка творча натура
А - сила і воля
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля