Значення імені Таїсія

Значення імені Таїсія

Енергетику імені Таїсія важко назвати простою, в ній відзначається достатня рухливість, емоційність, але найголовніше - є в цьому імені деяка прихована пружинка, якась чисто котяча хитрість, що дозволяє Тасі бути одночасно домашньою і ласкавою і в той же час завжди готовою випустити кігті. Як правило, жінка з цим ім'ям має дуже незалежний, але досить потайний характер.

Вона, поза сумнівом, самолюбна, проте природжена обережність схиляє її не афішувати свої душевні якості, так що при усій своїй самолюбності Таїсія вважає за краще триматися досить скромно і урівноважено. Поки одного разу вона не випустить на свободу властиву їй імпульсивність. Як кішка, яка може годинами терпіти, чекаючи зручного моменту, і тільки рухи хвоста видають її збудження, так і Таїсія уміє тримати себе в руках, ось тільки хвоста у неї немає, і тому здогадатися про її істинні думки буває досить складно.

Втім, це ще не говорить про підступність Таїсії, найчастіше це просто торкається її дипломатичності, причому сама Тася може сприймати цю свою якість як довготерпіння. Іноді їй самій починає здаватися, що вона багато що прощає людям, більш того, навіть пристосовується до них, проте коли чаша її терпіння переповниться, усі емоції, що скупчилися, і образи відразу вириваються на свободу! Ось і виходить, що ніяке це не довготерпіння, а усього лише звичайна скритність, адже замість того, щоб мовчки терпіти, можна було б в спокійній обстановці спробувати вирішити непорозуміння.

З іншого боку, такий характер значно полегшує їй кар'єру, а до певного моменту і сімейні взаємовідносини. Вона енергійна, уміє бути наполегливою, не позбавлена уяви і почуття гумору. Їй би ще не відкладати рішення проблем на потім, не копити б образи, а відразу ж приходити до яких-небудь компромісів, то і життя б її могло б скластися набагато щасливіше!

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Таїсія

Т - тонка творча натура
А - сила і воля
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність