Значення імені Святослав

Значення імені Святослав

Святослав - ім'я рівне і досить рухливе, але мабуть воно занадто сильно звертає на себе увагу, та і натяк на деяку святість виглядає декілька претензійно. Швидше за все, Святослав дійсно почне рано замислюватися про високі матерії і, потрібно помітити, подібні роздуми у більшості випадків роблять Святослава досить тверезим матеріалістом. Так би мовити, спрацьовує відомий принцип, що свідчить, що дія дорівнює протидії і занадто прозорі натяки викликають відторгнення. З іншого боку, незвичайне ім'я здатне вселити людині думки і про власну незвичність, проте подібні умонастрої Святослав вважатиме за краще приховувати від оточення.

Усе це призводить до того, що зовні Святослав намагається виглядати таким же, як й усі, але мрії про свою винятковість наділяють його колосальним честолюбством, яке тільки посилюється від того, що Святослав його приховує. У цьому, проте, немає нічого поганого - по-перше, Святослав не любить чванитися своїми досягненнями і отримує заслужену повагу товаришів, а по-друге, свідомість своєї незвичайності надає йому сил для того, щоб дійсно реалізуватися в якій-небудь професії.

У нього є усі шанси для вдалої кар'єри, і можна бути упевненим, що він вважатиме за краще домагатися усього своєю власною працею. Він має досить тверезий розум, непогані вольові якості і урівноважене терпіння. Достатня твердість його енергетики часто допомагає йому не лише постояти за себе, але і наполягти у разі потреби на своїй думці. При цьому мало шансів, що Святослав почне гарячитися і нервувати. Частенько його внутрішня рівновага і самовпевненість дозволяють йому зайняти місце лідера в колективі.

Втім, і у цього імені є свої недоліки - буває, що Святослав занадто вже серйозно відноситься до досягнення своїх цілей і за цим може не помічати чужої думки. Це робить його досить егоцентричною людиною, що нерідко заважає його сімейному щастю. Трохи більше тепла, уваги і самостійності своїм близьким - і усе буде добре.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Святослав

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
В - мінливість і відсутність регулярності
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності