Значення імені Світлана

Значення імені Світлана

Уся енергетика імені Світлана буквально просякнута легкістю і рухливістю, починаючи від його звучання і закінчуючи конкретним значенням - світла. Зазвичай усі ці якості знаходять своє відображення в емоційності Свєти і її схильності до веселощів, так що не даремно, напевно, це ім'я отримало таке широке поширення. Звичайно, якщо батьки в дитинстві триматимуть її в їжакових рукавицях і вимагатимуть стриманості і повної слухняності, то з часом емоції Світлани можуть досягти рівня пристрастей, проте у більшості випадків її емоційність носить дещо поверхневий характер і легко знаходить собі вихід в поведінці Свєти.

Зазвичай Світлана росте товариською життєрадісною дитиною, що любить ігри і досить прохолодно відноситься до шкільних занять. Інша справа, що її рухливий розум дозволяє досить швидко, хоч і не дуже глибоко, засвоювати інформацію, а тому і особливих проблем з її успішністю, як правило, не виникає. Крім того, в деяких випадках Свєта може спалахувати інтересом до яких-небудь шкільних предметів і тоді її знання стають глибшими. Шкода тільки, що цей інтерес рідко буває стійким, і частенько Світлана зростає відповідно до пушкінської фрази - "ми усі вчилися помалу чому-небудь і як-небудь". Звичайний для освіти Світлани набір складається з середньої школи, музичної школи, іноді гурток малювання або танців, далі бажаний який-небудь інститут не стільки для знань, скільки для соціального статусу.

Природно, усе це справедливо тільки у тому випадку, якщо виховання або якісь надзвичайні випадки не поглибили її інтересу до однієї з галузей знань або мистецтва. В цьому випадку рухливий розум і легкість Світлани можуть допомогти їй добитися в цікавій для неї області значних успіхів.

У житті Світлана відрізняється достатньою доброзичливістю і товариськістю, вона любить веселі компанії, може розлютитися, але навряд чи це надовго. У неї майже завжди величезна безліч подружок і приятелів, та і із залицяльниками рідко бувають проблеми. Правда, вона може відчувати багато сумнівів при виборі кандидата в подружжя, що пов'язано з легкою мінливістю її емоцій і почуттів. На жаль, глибока любов для неї нехарактерна.

У сімейному житті вона навряд чи претендуватиме на роль лідера, зате, йдучи за своїми непостійними емоціями, Світлана може часто, що називається, пиляти свого чоловіка, не дуже-то намагаючись приховувати навіть легке невдоволення. Втім, зазвичай усе це згладжується її достатньою легкістю і веселістю, так що тут особливих проблем не виникає. З віком нерідко її почуття стають глибшими, і це відбивається на підвищеній турботі про дітей. Якщо ж Свєта бажає добитися успіху в кар'єрі, їй слід навчитися концентрувати увагу і стати усидливішою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Світлана

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Т - тонка творча натура
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля