Значення імені Сусанна

Значення імені Сусанна

Сусанна - в цьому імені легкість і колосальна чутливість, воно немов срібна павутина, здається торкни - і розсиплеться. Або, стосовно живої людини, вийде з себе, да так, що не заспокоїш! Дійсно, в імені явно бракує міцності, зате збудливості - аж занадто! Схоже, що ті батьки, які дають дочці таке ім'я, мало замислюються про те, як Сусанна житиме у нашому не дуже-то м'якому матеріальному світі, не виключено, що для них Сусанна - це не лише улюблена дочка, але ще і іграшка або домашня прикраса.

Тут слід підкреслити, що балувати Сусанну - річ украй небезпечна: вона може стати дуже вимогливою і вередливою у своєму близькому колі і абсолютно невпевненою в собі в малознайомому суспільстві. З цієї точки зору трохи сприятливіша європейська транскрипція - Сюзана, яка додає в енергетику бракуючу твердість. Проте, якщо в Європі це ім'я не віднесеш до числа рідкісних, то у нас воно звучить дещо зухвало, що звичайно ж, відбивається на самолюбності власниці імені. У поєднанні ж з надзвичайною збудливістю, не кажучи вже про розпещеність, самолюбність Сусанни здатна стати джерелом її підвищеної конфліктності.

Найсприятливіше життя Сусанни (якщо, звичайно, не розглядати можливість проживання в тепличних умовах) складається у тому випадку, коли в її характері з'являється необхідна твердість, а власна самолюбність буде урівноважена з умінням поважати людей такими, які вони є. Тоді і збудливість Сусанни, замість того, щоб служити джерелом непорозумінь, може знайти своє відображення в якій-небудь творчості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Сусанна

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
У - співпереживання, боязливість і ранима
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля