Значення імені Степан

Значення імені Степан

Ім'я Степан сьогодні не в моді і, напевно, це головна його особливість. Дуже ймовірно, що дитина з таким ім'ям в дитинстві випробовуватиме багато незручностей. По-перше, це пов'язано з помітністю імені, яке, випадаючи з ряду загальновживаних, залучає до себе увагу. По-друге, значну роль грає його уявна простонародність, що в юному віці може досить сильно бентежити людину.

Втім, навряд чи справа у Стьопи дійде до ущемленої самолюбності, енергетика його імені разом з легкістю несе в собі ще і схильність до деякої відчайдушності і веселості, що до речі, посилюється образами таких яскравих тезок, як молодецький розбійник Стенька Разін і добряк Дядько Стьопа-велетень. Тут самолюбність Степана може знайти своє задоволення, а усі незручності, швидше за все, згладяться завдяки почуттю гумору.

Крім усього іншого, в енергетиці імені відчувається достатня рухливість, що цілком імовірно, заважатиме Степану надовго сконцентруватися на якому-небудь одному предметі. Зате ім'я абсолютно не припускає значне накопичення напруги, тобто в характері Стьопи може проявитися така корисна якість, як незлобивість і відхідливість. Швидше за все, зустрівши на своєму шляху значну перешкоду, будь то конфліктна ситуація або норовистість жінки, він занадто довго не переживатиме, задовольнившись формулою типу : "Ну і гаразд. Піде Галя - прийде інша краля". Можливі також проблеми з навчанням, якщо звичайно, батьки не прищеплять йому інтерес до наук.

З іншого боку, навряд чи варто недооцінювати самолюбність Стьопи. Зокрема, відчуваючи простонародність свого імені, він може поволі прагнути до елітних компаній і не упустить, якщо така можливість йому надасться. Немає так ні, але якщо він все ж потрапить в такі круги, то швидше за все, підкреслюватиме свою елітарність. Дай Бог, щоб почуття гумору його не підвело, інакше з боку це може виглядати безглуздо до ідіотизму.

Звичайно, багато що в його долі залежатиме і від виховання, і від нього самого. Приміром, батьки за допомогою чарівного ременя можуть прищепити Степану показні працьовитість і усидливість, але набагато краще, якщо це буде досягнуто іншими методами, що не припускають розвиток небезпечних рис вдачі. А взагалі, оскільки вже ім'я не розташовує до завзятості і концентрації, то у випадку якщо Степан прагне добитися успіхів в кар'єрі або у бізнесі, йому бажано буде звернути увагу на ці якості самому.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Степан

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я