Значення імені Стела

Значення імені Стела

Енергетика імені Стела якнайкраще відповідає уявленню, що склалося в суспільстві, про те, яким має бути характер сучасної емансипованої жінки - прямолінійність, самостійність, цілеспрямованість - одним словом, усе, що спрямовано на досягнення успіху і фінансової незалежності. Інше питання - а чи так це добре для життя? Для успіху - поза сумнівом, але може бути природа-мати все ж не даремно зв'язала поняття людського щастя не стільки з успіхом і самостійністю, скільки з теплом і щирістю людських взаємовідносин? Принаймні, шкода, що холоднувата енергетика Стели не припускає відкритості і деякої м'якості, хоча звичайно, багато що залежить від неї самої.

Особливе питання - самолюбність Стели. Цікаво, що ім'я є рідкісним не лише у нас, у більшості країн світу воно теж виглядає як не зовсім звичайне і може бути навіть іноземне, а отже, на тлі звичних імен Стела звучить дещо зухвало. На додаток до усього ім'я дуже красиве і схоже на якийсь холодний прозорий камінчик, що претендує на коштовність. Це може тішити самолюбність Стели, проте при її холоднуватій манері триматися така самолюбність частенько сприймається оточенням, як зарозумілість.

Чималу роль грає і підвищена збудливість Стели - вона дуже гостро реагує на конфлікт, але в силу своєї гордості вважає за краще тримати образу, та і інші свої почуття в собі. Від цього її емоції глибоко проникають в душу і за стриманою маскою нерідко починає ховатися хоч і сильна, але пристрасна і дуже ранима жінка.

Найсприятливіше складається доля Стели, якщо в її характері з'явиться деяка відкритість, а ще краще - беззлобне почуття гумору. Це дозволить їй значно зменшити кількість непорозумінь в її житті, адже навіть якщо стриманість Стели і здатна забезпечити їй нормальні ділові стосунки з оточенням, то в сім'ї стримувані почуття можуть знайти собі легкий вихід у вигляді дратівливості. Тільки легше і веселіше відношення до життя і до себе дозволять їй бути по-справжньому щасливою і при цьому абсолютно не завадять її успіхам в кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Стела

С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля